4/12/2015

COŚ NA POCZĄTEK...

Witam, może zacznę od przedstawienia się :) Nazywam się Anna, wiekiem się nie będę chwalić choć jak na ponad trzydziestkę nadal czuję się młodo :) Wychowuję 9 letnią córcię, a obecnie jestem w trakcie przygotowań do chyba najważniejszego i najpiękniejszego dnia w życiu kobiety (i nie tylko) - ślubu :)
Zamysł na to aby założyć bloga na temat kosmetyków powstał w mojej głowie już dawno temu, ale zanim zdecydowałam się w końcu kliknąć w magiczny przycisk "utwórz blog" minął kolejny okres - chyba nawet dwuletni, aż dziś nadszedł ten moment. Jako 100 % kobieta nie potrafię przejść obojętnie obok półki z kosmetykami, i czasem (a nawet częściej niż czasem) ta półka na tyle przyciąga i kusi swoją zawartością że w końcu po krótkim namyśle moja dłoń sięga po jakiś produkt, potem już tylko miękkie lądowanie w koszyku i płatność przy kasie :) I tak oto wracam z kolejną kosmetyczną zdobyczą do domu. Stąd w mojej głowie zrodziła się myśl aby założyć bloga w którym coś o moich zdobyczach zawsze mogę napisać oraz podzielić się z innymi kobietkami moimi wrażeniami. Blog ten nie będzie dotyczył tylko kosmetyków, znajdzie się zapewne coś z kategorii mody, kuchni, może czasem pojawi się kilka porad dotyczących np.przygotowań do ślubu itd. Postaram się Was zaciekawić swoimi wpisami, może zachęcić do przetestowania czegoś, sprawdzenia...
Zapraszam do komentowania wpisów i dodawania od siebie swoich wrażeń, porad.
No to co? - zaczynamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne