4/26/2015

RIVAL DE LOOP - maseczka pod oczy i na powieki

Maska pod oczy i na powieki z olejem makadamia zawierającym kwas omega -3 i olejem z pestek winogron ma za zadanie pielęgnować i regenerować delikatną skórę wokół oczu. Producent zapewnia również zmniejszenie głębokości zmarszczek - oczywiście przy regularnym stosowaniu (wg. opisu na opakowaniu kilka razy w tygodniu)
W skład maseczki wchodzi również kwas hiauloronowy który wygładza i napręża skórę; witamina E która chroni ją przed przedwczesnym starzeniem się; mieszanka olejów (m.in. sojowy, makadamia, masło shea) odpowiedzialna za odpowiednie nawilżenie naskórka, oraz pantenol i alantoina wspomagające regenerację.
Ogółem skład wygląda zachęcająco:
Konsystencja maski jest dość przyjemna, nie jest lepka, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, dość szybko się wchłania a resztę można spokojnie wklepać (ja przetarłam wacikiem bo chciałam jeszcze krem nałożyć) . Jak na pierwszy raz nie mogę powiedzieć więcej, ale myślę że jeszcze kupię ten produkt.
Plusem jest również to że opakowanie podzielone jest na 4 części. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne