4/27/2015

SPACER DO ROSSMANA


Pewnie każda z nas skorzystała z obecnej promocji w Rossmanie :) Ja również dołączyłam więc do grona zakupoholiczek kosmetycznych. Akurat byłam na wyczerpaniu pudru i baaardzo potrzebowałam róż do policzków.Razem z Kasią której zacny blog macie tu >> link , pobiegłyśmy w piątek z samego rana. Było to o tyle dobre że rano jeszcze był jakiś wybór wśród tych wszystkich produktów. Tym razem zdecydowałam się na puder RIMMEL Ladting Finish num. 003 Silky Beige, spodobał mi się już sam jego wygląd - fajne, kwadratowe pudełeczko, z lusterkiem wewnątrz. Nigdy go nie miałam więc tym bardziej uznałam iż pora go wypróbować :)


Róż z kolei jest firmy Bourjois. Róż w którym zakochałam się jakieś 10 lat temu jak nie więcej. Ale o nim więcej napiszę w innym poście. Kolor jaki wybrałam to 33 - Lilas d'Or (Golden Lilac) , lekko rozświetlający.

Róż Bourjois po rabacie kosztował 24.99 zł
Puder Rimmel - 16,60 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne