4/26/2015

TRUSKAWKOWE SZALEŃSTWO Z NUTKĄ WANILII


Rival de Loop, które można spotkać w drogeriach Rossman cieszą się dość dużym zainteresowaniem, osobiście bardzo lubię ich maseczki i kapsułki do twarzy. Będąc ostatnio na zakupach odkryłam dwie nowości które postanowiłam przetestować w domu.
W tym poście będzie kilka słów o maseczce z ekstraktem z truskawki i wanilii, natomiast o maseczce do okolic oczu będzie tu >> link

Maseczka nie ma jakiegoś szczególnego przeznaczenia, ma nam zwyczajnie poprawić nastrój (dzięki przyjemnemu zapachowi z ekstraktu z wanilii) i  odrobinę odżywić oraz dodać blasku przez zawarty w niej ekstrakt z truskawek.I tu rzeczywiście muszę potwierdzić - zapach truskawki z wanilią rozpieszcza zmysły i działa kojąco. Więc już samo zastosowanie wprowadza nas w dobry nastrój :) Maseczkę oczywiście nakładamy na umytą i oczyszczoną skórę twarzy, ja wpierw zrobiłam peeling o którym pisałam tu >> naobay , potem nałożyłam grubszą warstwę i postanowiłam delektować się zapachem.
Po 15 minutach wklepałam resztę w skórę, i tu niestety nastąpiło małe rozczarowanie, maseczka niestety jest "lepka" więc nawet po wklepaniu reszty pozostawia klejącą warstwę. Po kolejnych 15 minutach spłukałam twarz jednak wodą. Miłym zaskoczeniem jest poprawa koloru skóry po zastosowaniu maski.

Skład maseczki jest następujący:
A Wy? Czy któraś z Was próbowała już tej maseczki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne