5/28/2015

BeBeauty - micelarny żel nawilżający z Biedronki

Witajcie moje Drogie:)
Dziś krótko, zwięźle i na temat, a mianowicie o żelu do mycia twarzy z Biedronki :)Wiem, wiem zadacie pytanie czego się można spodziewać po żelu za 4,99 ? Ano jednak można i to nawet czegoś dobrego. Kupiłam z polecenia, z ciekawości, potem kupiłam po raz drugi, i trzeci...i tak już został na co dzień ze mną. Wybrałam niebieski - nawilżający, przeznaczony do skóry suchej, normalnej i wrażliwej. Jest jeszcze w sprzedaży różowy - do skóry (chyba dobrze pamiętam) wrażliwej i zielony - do skóry mieszanej i tłustej. Na ten ostatni się na pewno nie skuszę gdyż mam skórę suchą, wrażliwą, ale chętnie wypróbuję jeszcze różowy.
Wracając do postu - żel zagościł u mnie ponad trzy miesiące temu. Bardzo fajnie - delikatnie pachnie, bardzo dobrze domywa twarz z wszelkich kosmetyków, jest wydajny. I co ważne - nawilża - nie ma uczucia " ściągania" a skóra jest miękka w dotyku. Ja jestem bardzo zadowolona z niego.


A czy Wy go stosowałyście? Czy któraś z Was miała może różowy? Jestem go równie bardzo ciekawa :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne