5/10/2015

Maxfactor 2000 calorie contra Wibo Growning lashesDlaczego akurat Maxfactor contra Wibo?

Maxfactor 2000 calories należał do moich ulubionych tuszy, i pomimo testowania innych mascar zawsze z przyjemnością wracałam do niego.Natomiast Wibo jakoś szczególnie mnie nie pociągał do zakupu, ogólnie zawsze wychodziłam z założenia że mascare wolę kupić droższą...bardziej znaną...o jakże to błędne myślenie!
2000 calories kupiłam ostatnio podczas promocji w rossmanie (miałam nie kupować gdyż czekam na przesyłkę z tuszem z MACa)ale jednak kupiłam bo zwyczajnie się opłacało, jakby nie było -49% to super okazja do zrobienia zapasów. Niestety rozczarowałam się.
Oczywiście nie czekając dłużej na przesyłkę, otworzyłam 2000 calories i ....no własnie i ?? Tusz wg. mnie ma zmieniony skład, konsystencja jest "ciężka", pojawiają się grudki, pachnie ładnie, jest więc świeży, ale od razu po wyjęciu szczoteczki zauważyłam że coś jest nie tak. Niestety rzęsy pomalowane trzy razy z efektem posklejania nie wyglądały zachęcająco :/ Używałam parę lat temu tego tuszu, i uwielbiałam go. Pięknie wydłużał i pogrubiał rzęsy bez sklejania, bez grudek...ten który kupiłam teraz jest jego przeciwieństwem. :/
Wibo...zaglądnęła do mnie koleżanka, i sprezentowała mi zielony tusz tej firmy, o którym już nie raz słyszałam bardzo pozytywne opinie.  Notabene koleżanka kupiła tak samo 2000 calories - i niestety potwierdziła że coś zostało zmienione w tym tuszu.
Niestety już sam wygląd szczoteczki nie zachęcał mnie do użycia...wolę grubsze, "pełniejsze" i dłuższe - ta z wibo jest cienka, chuda i krótka. "I jak ja mam tym rzęsy pomalować??No jaja" ...wierzcie mi zgłupiałam. Ale wiedziona ciekawością, spróbowałam...:) Efekt - pełnia szczęścia. Tusz za niecałe 10 zł okazał się rewelacyjny. Rzęsy są wydłużone, pogrubione, nie posklejane, zero grudek i dodatkowo okazało się, że szczoteczka jest całkiem fajna w użyciu :)
Finalne podsumowanie:

Maxfactor 2000 calories

cena: 33,99 zł (bez promocji)
Jakość do ceny nieadekwatna, mascara skleja rzęsy, powstają grudki, ciężka konsystencja tuszu nie ułatwia aplikacji

Wibo Growing Lashes

cena: 9,69 zł (bez promocji)
W tym przypadku jest na odwrót - jakość nieadekwatna do ceny (ale to akurat dla nas na plus) rzęsy po aplikacji są dłuższe, grubsze, nie są posklejane, jedyne co mnie na początku zniechęciło to szczoteczka, która jednak okazała się całkiem przyzwoita :)

A Wy? Czy któraś z Was kupiła w ostatnim czasie 2000 calories i się zawiodła?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne