6/16/2015

Eveline, Total Action, Skoncentrowane serum do rzęs 8 w 1 czyli nieprzyjemne rozczarowanie


Witajcie Dziewczyny :)
Jak sam tytuł posta mówi - będzie niestety nieprzyjemnie :/
Jakiś czas temu postanowiłam spróbować jedną z tańszych odżywek do rzęs, trafiło na Eveline. I tu niemiłe rozczarowanie...
Jak pisze producent, jest to skoncentrowane serum do rzęs które ma zapewnić im piękny wygląd. Ten innowacyjny produkt łączy w sobie aktywator wzrostu, serum odbudowujące i bazę pod tusz. Działa w kilku obszarach, wzmacniając i poprawiając kondycję rzęs, a także odżywiając je i zagęszczając, bogaty w olej arganowy działający w synerfgii z kwasem hialuronowym powoduje uwolnienie wszystkich tych procesów w celu poprawy wyglądu rzęs. Wszystko ładnie i pięknie, ale niestety jest również napisane iż serum nie powoduje podrażnień i jest przeznaczone dla osób o wrażliwych oczach, i tu w tym momencie zaczyna się problem. Po około 3 dniach stosowania, moje oczy zaczęły łzawić, być bardziej wrażliwe na słońce, spojówki swędziały niemiłosiernie. Prócz serum używałam oczywiście tusz w dzień, ale wiedziałam doskonale że to nie on mnie uczula. Odstawiłam więc serum na parę dni, aby wrócić do niego znów jak wszystko mi się unormowało, po dwóch dniach jednak znowu pojawiła się ta sama sytuacja, a dodatkowo u nasady rzęs pojawiły się krostki które potem zaczęły ropieć. Odżywka poszła w kosz, jedynym szczęściem w nieszczęściu jest to że nie straciłam rzęs, jedynie przez kilka dni musiałam odstawić tusz i zaleczyć małe ranki.
A jak Wasze doświadczenia z tym serum? Ja nie wiem dlaczego mam wrażenie że firma Eveline się popsuła, ostatnio słyszałam od znajomych o negatywnych skutkach używania skoncentrowanego serum do paznokci 8 w 1, czyżby jakaś felerna seria?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne