6/16/2015

FLOR DE MAYO

 Znów po krótkiej przerwie wracam, próbuję w całym tym zabieganiu codziennym znaleźć choć odrobinę czasu aby usiąść na chwilę przed komputerem i podzielić się z Wami opiniami na temat niektórych kosmetyków (i nie tylko) jakie ostatnio wpadły w moje ręce - i niestety codziennie nie starcza mi na to czasu. Dziś będzie krótko, ale przyjemnie i pachnąco...
Ostatnio będąc na zakupach w drogerii upatrzyłam sobie mgiełkę zapachową z firmy FLOR DE MAYO, będąc uzależnioną od zapachu zielonej herbaty sprawiłam sobie prezent w postaci odświeżającej mgiełki do ciała o tymże zapachu. Zapłaciłam 14.99 za 150 ml butelkę, więc myślę iż nie był to duży wydatek. Mgiełka ma dość intensywny zapach zaraz na początku rozpylania, ale już po paru sekundach zapach ulatnia się i zostaje na skórze delikatna woń zielonej herbaty. Jestem nią zachwycona :) Wśród zapachów do wyboru jest kilka od świeżych po słodkie, jest też pięknie pachnąca róża i słodka wanilia. Ja zdecydowałam się właśnie na zieloną herbatę.
Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu a jak Wasze doświadczenia z tą firmą? Polecacie coś?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne