11/15/2015

&& Mikołajki rozmaitości kosmetycznych, czyli Box-Niespodzianka na Mikołajka &&


Hej :)

No to pędzę do Was niczym Mikołajec na swych saniach z niespodzianką. Jak już zapewne wiecie biorę udział w Kolorowych Boxowych Mikołajkach z Hello Kitty u Interendo >> LINK >>, moją połówką mikołajową jest szalona, pazuromaniaczka o imieniu Viola >> LINK >> , ale na tych boxach nie koniec, bo w finale po wymianie paru słów z Teri >> LINK >> postanowiłyśmy sobie również zrobić wzajemnie boxy, a co! Jak można to czemu nie :) Ale...jak już przygotowuję dwa boxy dla dwóch wspaniałych Dziewczyn, to pomyślałam, że...skompletuję i trzeciego - dla Was :)
Box Mikołajkowy będzie niespodzianką! Wypełniony kosmetykami kolorowymi i pielęgnującymi.
No to co zaczynamy?

Aby wziąść udział w konkursie trzeba spełnić dwa warunki podstawowe - być publicznym obserwatorem tego bloga (pamiętajcie, że sprawdzam po ostatnich zajściach-kto jak mysz przed kotem nagle zwiewa) oraz wykonać zadanie konkursowe. Dodatkowo można zdobyć większe szanse udostępniając info na blogu/fb (insta nie biorę pod uwagę, bo wiele z Was nie korzysta z niego), udostępniając baner konkursowy na swoim blogu oraz polubić FB rozmaitości > LINK .

Za polubienie strony na fb macie dodatkowo 1pkt
Za udostępnienie informacji na blogu/fb i dodanie banera - po 2pkt

Zadanie konkursowe:
Napisz list do Św.Mikołaja

Baner konkursowy:


Liczę na Waszą kreatywność;p

W boxie mikołajkowym znajdą się m.in. kosmetyki do:
- ciała
- twarzy
- dla relaksu
- coś słodkiego

Podpowiem Wam tylko że w boxie znajdzie się na pewno najnowsza paletka do konturowania twarzy z Wibo, ale też takie marki jak MakeUpRevolution oraz Yankee Candle. Ale nie tylko :) Reszta zostaje słodką niespodzianką.

Zgłaszacie się w komentarzu pod postem wg.wzoru:

Obserwuję jako:
Odpowiedź na zadanie:
Udostępniam info na blogu/fb : TAK/NIE (jeśli tak to wklejacie link i gdzie udostępniliście)
Udostępniam baner : (link do bloga)
Lubię fb jako: TAK(imię i dwie pierwsze litery nazwiska)/NIE
Mail:

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jak i sponsorem nagród jestem ja.
2. Wszystkie produkty są nowe, nieużywane.
3. Uczestnik konkursu przyjmuje do wiadomości iż nagrodą jest niespodzianka, jednakże organizator zapewnia, że są to produkty kosmetyczne.
4. Konkurs trwa od dziś tj. 15.11.2015 do 01.12.2015 do godziny 23:59
5. W konkursie może wziąć udział każdy kto wykona zadanie konkursowe oraz jest publicznym obserwatorem bloga.
6. Uczestnik nie ponosi żadnych kosztów dostawy (w pełni pokrywam koszt wysyłki) , paczkę wysyłam tylko na terenie Polski.
7. W konkursie wygrywa jedna osoba.
8 . Osoba zostanie wyłoniona przez specjalną, zebraną komisję osób trzecich, która podejmie decyzję która z odpowiedzi jest najbardziej kreatywna.

9. Wyniki zostaną opublikowane w ciągu 1 dnia od zakończenia konkursu.
10. Zwycięzca ma 2 dni na przesłanie mi swoich danych abym mogła zrealizować wysyłkę nagrody, jeśli w tym czasie nie zgłosi się - nagroda przepada, zostaje wybrana przez komisję kolejna osoba wśród zgłoszonych.
11. Nagrodę wysyłam w ciągu jednego dnia od otrzymania niezbędnych danych od zwycięzcy.
12. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.) oraz zamieszczając komentarz, Uczestnik zgadza się z warunkami Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych (Dz. U.Nr 133 poz 883).
13. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w wyjątkowych nie zależnych ode mnie sytuacjach.

Chciałabym przy okazji zwrócić uwagę na to, iż regulamin jest oparty na wiedzy prawniczej, więc osobie która od jakiegoś czasu próbuje mi rzucać kłody pod nogi - serdecznie dziękuję i życzę więcej dystansu do siebie i innych.

Ok no to zaczynamy!
Trzymam kciuki.

26 komentarzy:

 1. Trzeba będzie coś sklecić :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję jako: paulinowo
  Odpowiedź na zadanie: Drogi Mikołaju,
  Jako, że święta są już tuż, tuż, a mikołajki są jeszcze bliżej chciałabym Cię prosić o rzeczy nie tylko materialne. Pierwszą rzeczą jest to, że chciałabym, aby w te święta cała moja rodzina była w komplecie oraz żebyśmy spędzili je jak najmilej w ciepłej atmosferze. Natomiast moim wymarzonym prezentem na Mikołaja byłby box przygotowany przez blogerkę Annę El. Wiem, że będzie zawierał mnóstwo kosmetyków, a to coś idealnego dla mnie- czyli osoby, która owe kosmetyki uwielbia, obojętnie czy są do całego ciała, czy do twarzy bądź jest to tzw. kolorówka. Mam nadzieję, że spełnisz moje życzenie i podarujesz mi takie prezenty. Czekam z niecierpliwością,
  Paulina
  Udostępniam info na blogu/fb : NIE
  Udostępniam baner :
  Lubię fb jako: TAK Paulina On
  Mail: paulinaoni@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako: Zuzia Matuszak (bądź Gleam, ponieważ niedawno zmieniałam nazwę)
  Odpowiedź na zadanie:
  Kochany Święty Mikołaju!
  Na początku mojego listu chciałabym Cię bardzo przeprosić za to, że tak długo do Ciebie nie pisałam. To jakieś... dwanaście lat? Już spieszę się z wytłumaczeniem! Z wiekiem po prostu zaczęłam dostrzegać, że materialne prezenty, nowe zabawki, przedmioty, gry planszowe, bajki na wideo... nie mają tak naprawdę wielkiego znaczenia, a Ty nie jesteś w stanie podarować mi tego, czego pragnę. Mam nadzieję, że zachowałeś prezenty, które przez te wszystkie lata miałeś przygotowane dla mnie i podarujesz je w tym roku innym dzieciom.
  Jak już pewnie wiesz (bo o nas wiesz wszystko!) skończyłam jakiś czas temu osiemnaście lat. Wkroczyłam w taki wiek, że pisanie do Ciebie wypunktowanej listy prezentów może być dla Ciebie śmieszne. Nie ma takich rzeczy, o jakich marzę szczególnie. No ale jeśli już musiałabym coś wybrać, byłaby to lustrzanka cyfrowa - ot taki aparacik, do rozwijania swojej pasji fotograficznej (bo ile można robić zdjęcia telefonem?:))
  Lista moich "prezentów" jest dość nietypowa, dlatego jak już napisałam we wstępie - zdaję sobie sprawę z tego, że nie jesteś w stanie spełnić choćby jednego z tych marzeń.
  Od zawsze priorytetem była dla mnie moja rodzina. Najważniejsze jest dla mnie rodzinne ciepło, przyjemna atmosfera, wzajemna miłość i zdrowie mamy, rodzeństwa, dziadka. Niestety, jak to w życiu bywa, czasem nam tego brakuje, są kłótnie, sprzeczki, choroby, ciężkie chwile. Dlatego proszę Cię o szczęście i zdrowie dla mojej rodziny, którą kocham całym sercem.
  Drugą taką sprawą jest to, że bardzo chciałabym mieć przy sobie taką osobę, która by mnie przytulila, chciałaby przy mnie być, cieszyłaby się z mojej obecności, dawała mi ciepło. Niosę na plecach ciężki bagaż doświadczeń, dlatego po prostu brakuje mi miłości.
  Istnieje coś takiego jak "wymazywacz złych i przykrych wspomnień"? Jeśli tak, to byłabym wdzięczna za takie coś.
  Proszę Cię też o pokój na świecie (tak, to brzmi bardzo banalnie, ale jakie to teraz ważne!), by dzieci z domów dziecka znalazły kochające rodziny, by nikomu nic nie brakowało, by każdy miał ciepły dom, bliskich, wsparcie w trudnych chwilach.
  Wiem, że nie jesteś cudotwórcą i nie spełnisz ani jednego z tych marzeń. Chciałam tylko pokazać Tobie, Twoim elfom, reniferom i wszystkim innym, co przeczytają ten list, że materialne prezenty może i wywołają uśmiech na twarzy, na sercu zrobi się cieplej... Ale kto nie chciałby żyć w spokojnym świecie wolnym od wojen, która sierota nie chciałaby mieć rodziny, kto nie chciałby być przez kogoś kochany?
  Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt,
  Zuzia
  Udostępniam info na fb/blogu: nie
  Udostępniam baner: satin-touch.blogspot.com
  Lubię fb jako: Zuzia Matuszak
  Mail: zumatu512@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję jako: Pa ti
  Odpowiedź na zadanie:
  Kochany Święty Mikołaju!
  Nie pamiętam kiedy ostatnio pisałam do Ciebie list... było to pewnie z kilkanaście lat temu.
  Pomimo tego, że nie jestem już małą dziewczynką to chciałabym Ciebie prosić o kilka małych drobnostek, które od dawna mi się marzą - a wiem, że dla Ciebie takie zadanie to nic trudnego :)
  ...tak tak, byłam grzeczna a przynajmniej się staram... :D
  Mikołaju, od dawna marzy mi się ślimakowa seria od Skin79, co zresztą możesz zobaczyć na mojej blogowej wishliście (właśnie Mikołaju, na mojej wishliście znajduje się wszystko o czym marzę!) a tak poza listą - niedawno w oko wpadły mi najnowsze paletki od Makeup Revolution :D
  Oprócz rzeczy materialnych chciałabym także prosić Cię o zdrowie... bo na dobrą sprawę właśnie tego najbardziej teraz potrzebuję...
  Z poważaniem - Twoja Patrycja :)
  Udostępniam info na blogu/fb : TAK jako Patrycja Anna Fi i Uroda, Zakupy, Recenzje. (Linków nie wklejam tylko ze względu na to, że jestem na telefonie i nie wiem jak to zrobić ;p)
  Udostępniam baner : (urodazakupyrecenzje.blogspot.com)
  Lubię fb jako: TAK(Patrycja Anna Fi)
  Mail: vanillaberry93@gmail.com

  Powodzenia, dziewczyny! :**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko obserwuje Cie na fb - to widzę wszystko - wielki brat patrzy ;p

   Usuń
 5. Powodzenia!! Oddaje swoją szansę nie będę pazerna, w końcu mam boxa pewniaka hihi

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję jako: Magdalena Winchester
  Odpowiedź na zadanie: Drogi Mikołaju :)
  Od dawna wiem, że szpiegujesz najczęściej małe dzieci, sprawdzasz, czy są wystarczająco grzeczne, by dostać wymarzoną kolejkę, auto czy lalkę. Ja zawsze dostawałam ubrania, słodycze, nie lubiłam lalek, wiedziałam, że w domu się nie przelewa, dlatego co roku pieczołowicie z końcem listopada zabierałam się za pisanie listu, w którym, wychowana w wierze, że pieniądze biorą się ze ściany (tego czasu bankomaty nie były na każdej ulicy, a widziałam, jak moja ciocia w ten sposób wypłacała pieniądze), więc prosiłam o taką ścianę w domu, by mama była zadowolona, żeby mogła sobie kupić co chce, ale żeby i mi mogła czasem sprawić przyjemność. To z pewnością pamiętasz, Mikołaju.
  Z upływem czasu - a od ostatniego listu nie upłynęło tak dużo - uwaga, teraz Mikołaju sprawdzę Twoje umiejętności matematyczne: 18-9=? Tak, właśnie tyle lat temu ostatni raz do Ciebie pisałam.
  W tym roku u mnie sprawy się pokomplikowały, trochę życie się zmieniło... Moje życzenia również, dlatego skoro się zmieniły, proszę teraz o spełnienie tych. Nie chcę, żeby list był jakiś wyszukany. Piszę o tym samym, o co proszę codziennie wieczorem po wykonaniu znaku krzyża - daj zdrowie mojej mamie. To nie jest dużo, inni wymagają nowych Porshe, nowych domów, a ja chcę coś, co przecież nic nie kosztuje, dlatego sądzę, że nie byłoby to dla Ciebie problemem.
  Mama jest chora, ciężko chora. Przeszła już dwie operacje, rak złośliwy wycięty, ale wciąż istnieje ryzyko przerzutów. Po co te przerzuty? Nikt ich nie chce, niech się nie pchają. Zrób coś, żeby nie wystąpiły. Boję się o to, że zostanę sama z tym wszystkim, a nie jestem jeszcze przygotowana na to, by pożegnać się z wiecznym narzekaniem mamy, że nie rozdzielam prania na kolory, z tym, że nigdy nie wrzuca do kosza torebki po herbacie, tylko kładzie na zlewozmywaku, pytam - mamo, kiedy nauczysz się, że to się do kosza wrzuca? - odpowiada - sama wrzuć. Boję się, że nie będę mogła zapytać ani o to, ani o inne rzeczy, które spotkają mnie w mojej przyszłości, nie będę miała się do kogo zwrócić, jeśli napotkam straszny problem. Byłam grzeczna w tym roku, więc uważam, że nie ma przeszkód, byś nie mógł rozpatrzeć pozytywnie mojego listu.
  Pozdrawiam, Magdalena
  Udostępniam info na blogu/fb : TAK: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=195780324089901&id=100009738033711&pnref=story
  Udostępniam baner : befitandfancy.blogspot.com
  Lubię fb jako: TAK Magdalena Owczarczyk
  Mail: magdalenawinchester@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako: White Zephyr
  Odpowiedź na zadanie:
  Witaj Mikołaju!
  Jeszcze nigdy do Ciebie nie pisałam. Może jako dziecko w Twoje istnienie nie wierzyłam. Mój list długi nie będzie, ale za to bardzo bezcenny. Mam zamiar prosić o coś czego za pieniądze kupić nie mogę. Z racji żeś magiczną osobą i życzenia spełnić potrafisz chcę prosić o spokój, szczęście i bezpieczeństwo dla osób, które kocham. Chcę aby mój starszy brat po latach zmagań z chorobą wyzdrowiał. Chcę aby znaleziono lek, który wyleczy całkowicie cukrzycę obu typów dla mamy i młodszego brata. Chcę, aby moje siostry nie miały już zmartwień, a przynajmniej tych zbyt poważnych. Chcę, aby mąż urósł w siłę i pokonał wszystkie przeciwności jakie mu los zsyła. A przede wszystkim chcę, aby długo żyli i mnie nigdy nie zostawili. Może proszę o zbyt wiele, może to dla Ciebie błahostka- lecz sprawiedliwa i szczera zawsze staram się być, więc proszę ten jedyny raz o spełnienie moich próśb :)
  Olivia~
  Udostępniam info na blogu/fb : TAK https://plus.google.com/u/0/+WhiteZephyr/posts/ZxnFt5ePKwb
  Udostępniam baner : http://jinqueenbee.blogspot.com/
  Lubię fb jako: TAK White Zephyr
  Mail: olivia.91.91@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziewczyny piszcie listy...bo ten Mikołaj....nie nie ....ta Mikołajka potrafi sprawić, że pyszczek usmiecha się od ucha do ucha....przekonałam się o tym i przekonam jeszcze raz :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia:) też biorę udział a tamtych mikołajkach;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję jako: Aggi eN
  Odpowiedź na zadanie:
  Drogi Mikołaju!
  Pod choinką z chęcią zobaczyłabym kilka kosmetycznych drobiazgów - jakąś paletkę z cieniami, bo ich nigdy nie za wiele, jakiś podkład, bo mój już na ukończeniu ;) Lakierów do paznokci również mi wciąż mało, więc przynieś ich choć kilka buteleczek, najlepiej - na przekór porze roku - bardzo kolorowych i wesołych :) Z drobnostek to tyle. A teraz chcę Cię prosić o rzecz najważniejszą - zdrówko! Bo jego nigdy za wiele, bo od paru lat mi go brakuje - chciałabym w końcu odetchnąć pełną piersią :)
  Pozdrawiam, Aggi :)
  Udostępniam info na blogu/fb : TAK/ https://web.facebook.com/aggien1988/posts/1611245019124336?pnref=story
  Udostępniam baner : nie
  Lubię fb jako: TAK jako Aggi Sa
  Mail: aggien88@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako:Paulina Testuje
  Odpowiedź na zadanie:
  Drogi Święty Mikołaju!
  Na początek chciałabym Cię serdecznie pozdrowić.Jest to pierwszy list,który do Ciebie piszę.Nigdy nie pisałam nawet jako mała dziewczynka bo też nigdy nie byłam wystarczająco grzeczna aby prosić Cię o prezent.Ponieważ teraz jestem już dorosłą kobietą,zdecydowanie spokojniejszą i nigdy o nic nie prosiłam to teraz proszę o jeden,jedyny podarek od Ciebie.Podaruj mi proszę Mikołaju magiczny pędzel.Taki,którym co rano,jednym muśnięciem,przyozdobię powieki swe cieniem w kolorze jaki akurat mi się zamarzy.Moje brwi będą idealnie podkreślone w odpowiednim kolorze,pewnie wiesz Mikołaju,że z tym mam największy problem.Rzęsy będą idealnie pogrubione i zalotnie podkręcone a lica delikatnie zaróżowione!
  Dzięki temu pędzelkowi zrobię w mig piękny makijaż jak profesjonalna makijażystka,będę pięknie wyglądać i zaoszczędzę czas,który poświęcę swoim dzieciom.
  Obiecuję Mikołaju,że jak dasz mi taki pędzelek to nigdy więcej o nic nie poproszę i będę bardzo grzeczna (tyle ile wytrzymam :P )
  Pozdrawiam,Paulina :)
  Udostępniam info na blogu/fb : linki dodam wieczorem :)
  Udostępniam baner : http://paolapisz.blogspot.com/
  Lubię fb jako: TAK Paulina Testuje
  Mail:paulinawlodarczyk89@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udostępniłam na blogu w notce u dołu posta http://paolapisz.blogspot.com/2015/11/skoncentrowane-serum-do-stop-i-paznokci.html

   oraz na fb https://www.facebook.com/PaulinaPiszepielegnacjaOczamiKobietyIMamy/

   Usuń
 12. Obserwuję jako: Agnes
  Odpowiedź na zadanie:
  Kochany Święty Mikołaju!
  Nie jestem już małą dziewczynką, więc wiem, że niestety nie istniejesz. Wiem też jednak, że masz tu na Ziemi swoich pomocników, na przykład mojego męża. Dlatego tutaj przede wszystkim jemu chciałabym szepnąć słówko. Marzy mi się ogromnie zestaw do manicure hybrydowego z lampą LED Semilac. A poza tym niemal wszystkie pachnące cuda z The Body Shop czy Organique.
  Całusy!
  Ps. Oczywiście grzeczna byłam przez okrągły rok, szczególnie dla męża. :)
  Udostępniam info na fb : https://www.facebook.com/bibabaPL/posts/872270272886678
  Udostępniam baner : http://bibaba.pl/
  Lubię fb jako: bibaba
  Mail: agnieszka@bibaba.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako: Ola Szum
  Odpowiedź na zadanie:
  Kochany św. Mikołaju.
  Doskonale wiem, że jesteś wytworem coca-coli, niemniej jednak jak każdy mam różne marzenia, pragnienia, które chciałabym, aby się spełniły.
  Jednak moim największym marzeniem nie jest rzecz materialna, ale żeby moi najbliżsi byli szczęśliwi, aby uśmiech gościł na ich twarzach, aby praca była przyjemna, obiad smaczny, sen spokojny. Aby nie chorowali i cały czas cieszyli się zdrowiem i abym mogła ich jak najczęściej odwiedzać, bo chociaż to był mój wybór iść na studia 500km od domu, to jednak żałuję tego, że przez tę odległość nie mogę odwiedzać ich tak często, jakbym chciała...
  Udostępniam info na blogu/fb : TAK/NIE (jeśli tak to wklejacie link i gdzie udostępniliście)
  Udostępniam baner : http://zielony-pokoik.blogspot.com/
  Lubię fb jako: Ola Szum
  Mail: ol4@amorki.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję jako: karolina natanek
  Odpowiedź na zadanie: Drogi Mikołaju,
  Proszę o to, żebym do końca życia na nic nie chorowała, bo ból jest czymś najgroszym, żeby moja rodzina miała się dobrze i żeby na świecie był pokój- tylko o to proszę, reszta się spełni :D
  Paulina
  Udostępniam info na blogu/fb : NIE
  Udostępniam baner : nie
  Lubię fb jako: nie
  Mail: karolinamunnich@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako: Marysia Zam
  Odpowiedź na zadanie:
  Drogi Mikołaju!
  Wiem, że nie jestem już małą dziewczynką, ale nadal lubię dostawać prezenty. A kto rozdaje wspaniałe prezenty jak nie ty?
  Przede wszystkim chciałabym Cię prosić o zdrowie, bo to najważniejsze. Nic bez tego nie osiągnę. Chciałabym CIę również prosić o dużo śniegu na święta. Od pewnego czasu go nie ma, a co to za święta bez śniegu. Bez białego puchu tobie chyba też jest ciężko, bo jak tu prowadzić sanie? Chciałabym CIę również prosić o wygonienie lenia. Jak dotąd siedzi on we mnie i czasem zamiast zrobić coś pożytecznego to siedzę i oglądam telewizję. Proszę Cię również o to, aby ciekawe książki nigdy się nie skończyły, bo trzeba mieć co czytać w zimowe wieczory. Proszę Cię również o poprawienie talentu kucharskiego, w końcu chcę upiec i zostawić dla Ciebie jak najlepsze ciastka :D Proszę Cię również o to, aby przyjaciele mnie nie opuścili, bo dają mi ogromne wsparcie i siłę. Proszę Cię też o opiekę nad choinką, która stanie w moim domu, aby nic się jej nie stało, bo to jeden z najważniejszych punktów świąt. Spraw również, żeby wszystkie potrawy na stół wigilijny się udały, bo inaczej moja mama będzie się denerwować, a tego nie chcę :D
  A teraz tak z rzeczy materialnych, choć nie są one aż tak bardzo ważne. Proszę Cię o aromatyczną świecę, tak by umiliła wigilijną kolację. Marzy mi się również zestaw do konturowania ze Sleek'a, żeby w końcu moja twarz była piękna :D Proszę Cię również o nowy aparat, aby czytelnicy mojego bloga byli coraz bardziej zadowoleni z jakości zdjęć :)
  Jeśli myślisz, że o Tobie zapomniałam, to się mylisz i jest mi przykro, że tak pomyślałeś... Jeśli mnie odwiedzisz to znajdziesz mały pakunek, a w nim ciepłe rękawiczki, szalik oraz troszkę smakołyków żebyś się nie przeziębił i zjadł coś pysznego.
  Mam nadzieję, że nie gniewasz się za tak długi list. Do zobaczenia za rok Mikołaju!
  Ps. Mam nadzieję, że wiesz, że nie zasługuję na rózgę, bo byłam bardzo grzeczna :D
  Udostępniam info na blogu/fb : TAK na fb https://www.facebook.com/miska.za/posts/1654352451508306?pnref=story
  Udostępniam baner : Nie
  Lubię fb jako: TAK Maria Za
  Mail: marysia131999@gmail.com

  http://marysiaofficialblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuję jako: Aleksandra Paczkowska
  Odpowiedź na zadanie:

  Kochany Święty Mikołaju,

  Przepraszam, że tak szybko urosłam i przestałam być małą dziewczynką, która stara się być grzeczna i pomaga Mamie, żeby tylko dostać ukochaną Barbie. Przepraszam, że przestałam w Ciebie wierzyć i popadłam w zwykłą szarą codzienność.
  Pozwól jednak, że poproszę Cię o kilka rzeczy. Jako, że byłam grzeczna, chodziłam na zajęcia (chyba, że mi się nie chciało), pracowałam po nocach, byłam miła dla innych (chyba, że mnie zdenerwowali) i oszczędnie gospodarowałam pieniędzmi (przecież można jeść kosmetyki), chyba zasłużyłam sobie na parę drobiazgów.
  Przede wszystkim poproszę Cię o 2 kg motywacji. Jak wiesz, bułki słodkie i czekolada kuszą mnie na każdym kroku i patrzą na mnie tak pięknie, że nie mogę sobie czasem ich odmówić. Przyda mi się, żeby do czerwca 2016 stworzyć wymarzoną sylwetkę. Motywacji potrzebuję też do ćwiczeń w kwestii rysowania i dalszego rozwijania się. Zrealizowania planu, który sobie wymarzyłam, a do którego jakoś nie mam...no właśnie, nie mam czegoś, dzięki czemu mogłabym się wreszcie za to zabrać.
  Jako drugie poproszę 20 deko cierpliwości do marudnych klientów i do ludzi, którzy takiej cierpliwości wymagają. Jak wiesz, czasem nerwy mi puszczają i jestem niebezpieczna dla otoczenia, a chciałabym tego uniknąć.
  Jako trzeci, ostatni prezent przydałby się skarbiec taki jak miał Sknerus MakKwacz. Nie urządzałabym sobie co prawda pieniężnych kąpieli, ale coś czuję, że mogłabym rozwiązać wiele problemów nie tylko moich, ale i wielu potrzebujących. Ale jak nie, to wystarczy nowa praca.

  Życzę Ci Mikołaju, żeby renifery w tym roku nie nawaliły i żebyś uszczęśliwił jak najwięcej nieszczęśliwców.

  Ściskam Twój wielki brzuch,

  Twoja "mała" Ola


  Udostępniam info na blogu/fb : TAK i na blogu i na fb (https://www.facebook.com/b3.fancy/)
  Udostępniam baner : http://feeling-fancy.blogspot.com/
  Lubię fb jako: Feeling Fancy ;)
  Mail: b3.fancy@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Kochany Mikołaju!
  Moja córa rysuje list do Ciebie już od ładnych paru już dni - a ja dopiero teraz postanowiłam szepnąć Ci coś na uszko. Wybacz, ale wiesz, jak to jest- nie chciałam wcześniej robić jej konkurencji i przyćmiewać jej listu. Albo, jeszcze gorzej, jakby ona przyćmiła mój ;P
  Ja mam tylko jedno życzenie w tym roku - chciałabym otrzymać od Ciebie magiczny bilet dookoła świata, który dawałby mi możliwość wejścia do każdego samolotu, do każdego hotelu, a także możliwość przekroczenia każdej granicy bez konieczności wizy :P I teraz najważniejsze - marzę o tym, aby z każdego kraju otrzymać jeden najlepszy kosmetyk pochodzący z niego! Tylko jeden - bo nie jestem pazerna i zachłanna :-)
  Kochany Mikołaju, a jeśli nie uda Ci się spełnić tego życzenia w tym roku, bo np. stwierdzisz, że wolisz "na bogato" obdarować moją córkę, to nie przejmuj się. Chętnie poczekam do następnego rok i przyjmę wtedy po 2 kosmetyki z każdego państwa :P A mi w tym roku podaruj po prostu Mikołajowy Box Niespodziankę od Rozmaitości Kosmetycznych :-) Ślicznie Ci dziękuję i w nosek całuję :*

  Obserwuję jako: Wielopokoleniowo Trzy
  Udostępniam info fb : TAK https://www.facebook.com/dorota.kotlinska.7/posts/10154350366054606?pnref=story
  Lubię fb jako: TAK (Dorota Ko.......)
  Mail: wielopokoleniowo@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Obserwuję jako: Inga N
  Lubię fb jako: TAK Inga N
  Mail:inga.nowicka.93@gmail.com

  Drogi święty Mikołaju, zapewne masz już pełne ręce roboty ,a tutaj taka jakaś zacznie Tobie wymyślać. No bo co to to od Ciebie chcieć może ? Właśnie, bo nie chcę żadnych kosmetyków ( które chociaż uwielbiam nie dadzą mi szczęścia). nie chce też biletu w jedną stronę, zabawek , ubrań ... w zasadzie to bym tak wiecznie mogła wiecznie wymieniać, ale jednak znalazłaby się tak drobna sprawa do załatwienia! Tylko niech Ci się włos na głowie nie zjeżą , to nic takiego strasznego wcale. Spróbuję się też wcale nie obrazić, jeśli nie uda Ci pomóc mi spełnić życzenia, ale wiesz , nic nie obiecuję! Po pierwsze kochany Mikołaju chciałabym Cię prosić żebyś podarował taką małą rózgę, ale nie mnie tylko mojemu chłopakowi. Wiesz on ogólnie jest grzeczny i kochany, ale czasami na tą rózgę w niewielkim stopniu też zasługuje ,np. jak zrobi bałagan w dopiero co posprzątanym pokoju. Nie martw się, nie będę go tą rózgą lać! (chyba że mnie wkurzy do granic możliwości :D )... no tak ale to tylko taka drobnostka wobec tego, o co chciałabym Cię poprosić. Mianowicie , jakbyś mógł to zakradnij się do nas którejś nocy i poszeptaj mojemu lubemu na uszko, albo nie wiem , przyśnij się , pogróź mu jakoś, żeby w końcu podjął męską decyzje! Nie to, żebym chciała od razu pierścionek z niezliczona ilością karatów , ale wiesz mógłby w końcu zacząć o tym powoli myśleć . Wiesz nie chcę go siłą wiązać, ale może dzięki Tobie zdecyduje się nieco szybciej! Nie bądź na mnie zły, że proszę Cię o takie dyrdymały. Będę Ci bardzo wdzięczna ! Pozdrawiam Cię kochany Mikołaju i zdrówka życzę !

  OdpowiedzUsuń
 19. Obserwuję jako: Candymona Blogspot
  Odpowiedź na zadanie:

  Kochany Mikołaju,

  może i nie byłam zbyt grzeczna w tym roku – piłam, krzyczałam i przeklinałam ale to przecież nie znaczy że nie zasłużyłam na fajny prezent nieprawdaż ? :P
  Podobno święta to czas cudów a skoro jakieś cuda to może i paczkę dostać się uda :>

  Rózgą też nie pogardzę, jednak przyznać się muszę, że uwielbiam czarne tusze (do rzęs rzecz jasna).
  Ja wiem że mikołaj nosi długą brodę, brwi jak krzaki i nie potrzebne mu są żadne mejkapy.
  Mnie jednak mimo wszystko potrzebny jest ten tusz, bo bez niego to o ani rusz.
  W czterech ścianach cały rok będę spędzała a chyba nie chcesz Mikołaju abym non stop przy komputerze siedziała ?
  Tak tak, to będzie Twoja wina jak oczy mi się zepsują :P

  No oczywiście, ja wiem - każdy jest piękny i bez ulepszeń tak tak , nawet TY Mikołaju !
  Gruby jesteś i w tej pelerynie czerwonej śmigasz jak myszka Miki … ojj, chyba nie powinnam tego pisać ale papier się skończył i tusz w piórze wysycha, więc nie będę listu poprawiać, sam rozumiesz ^^
  Tak wiem, ja też figurą nie grzeszę dla tego proszę Cię grubciu - schowaj przede mną te wszystkie czekolady . Machnij różdżką jak Harry Potter i już będzie po kłopocie.
  Ps. Wiem że w tym pudełku które szykujesz znajdą się łakocie ale przynajmniej ogranicz ich ilość i już po kłopocie ;p

  Chciałabym też dostać coś pięknie pachnącego co by mi umiliło wszelkie pochmurne, zimowe dni.
  A tak w ogóle, to te Twoje renifery nie uciągną po asfalcie ? Musicie mi ten biały zimny puch na głowę sypać ?
  No serio, obyłoby się bez niego ;p
  A jak już sypiecie to tak porządniej poproszę aby choć z 1 bałwan z tego wyszedł bo tak jak teraz to chyba tylko na złość, a potem się pytacie czy byłam grzeczna !
  No jak samochodem w rowie się ląduje bo ktoś mi drogę zamroził żeby sankami śmigać to ciężko być grzeczną :P
  Tak więc wiesz czerwony, postaraj się ładnie z tym prezentem dla mnie bo drugi raz listu nie napiszę ;p
  PS. Lubię różowy :D

  Buziak w ten wielgachny mikołajowy nochal od candymony :D


  Udostępniam info na blogu/fb : TAK https://www.facebook.com/Candymona-784329384977371/?ref=ts&fref=ts
  Udostępniam baner : konkurs się kończy więc wolałam na Fb udostępnić :)
  Lubię fb jako: TAK jako strona - Candymona :)
  Mail: candymona@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 20. Obserwuję jako: Nely
  Odpowiedź na zadanie: Drogi Mikołaju!
  Mam nadzieję, że u Ciebie na dalekiej północy śnieg jak zawsze i mroźna pogoda dopisuje, a Ty jak zawsze jesteś w dobrym humorze i zdrowiu. Pamiętasz może jeszcze taką małą Olę? Bardzo dawno do Ciebie nie pisałam, ostatnio chyba 20 lat temu - dla przypomnienia prosiłam o lalkę Barbie i klocki Lego. Już jestem dorosła i mam inne życzenia. Wiem, że nie spełnisz wszystkich moich marzeń, ani pragnień, ale warto zapytać, prawda? Chciałabym wreszcie dostać pracę, obojętnie jaką, naprawdę nie mam wielkich wymagań, mogę być nawet Twoim elfem. Nadaję się do sortowania poczty i czytania listów, bo znam kilka języków. Zabawki również mogę składać, malować czy pakować. Reniferami również należycie się zaopiekuję, mam już wprawę w hodowli za sprawa wakacji na wsi u dziadków i pomaganiu przy zwierzętach. Pucowanie sani też nie sprawi mi problemu, będą czyste i lśniące. Mogę nawet pomagać Pani Mikołajowej w kuchni i robić Ci pyszne kakao, czy inne frykasy. Co Ty na to? A jeżeli nie masz wolnego etatu u siebie, to może pomógłbyś mi tutaj na miejscu, bardzo Cię proszę. Jeżeli niestety nie uda Ci się spełnić mojej prośby, bo nie masz takiej mocy, to zadowolę się ciepłymi skarpetkami, czy kapciami.

  Pozdrowienia dla Pani Mikołajowej i do zobaczenia wkrótce
  Twoja zawsze grzeczna Ola

  Udostępniam info na blogu/fb : TAK https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1636451873294805&id=1627844074155585
  Udostępniam baner : http://czekolada-i-truskawki.blogspot.com/
  Lubię fb jako: TAK Czekolada i truskawki
  Mail: olunia1881@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 21. Obserwuje jako : Agnieszka Pacierpnik
  Udostępniam banner : http://babajagaapatrzy.blogspot.com/
  Lubię fb jako: Agnieszka Pacierpnik
  Mail : agnieszka.pacierpnik@gmial.com

  Drogi Święty Mikołaju. Wiem, że nie byłam grzeczna w tym roku i nie zasłużyłam sobie na to by cokolwiek od Ciebie dostać, dlatego nie chce nic materialnego, na prawdę. Chciałabym tylko, żeby mój narzeczony wrócił z zagranicy cały i zdrowy i najlepiej żeby już nigdy tam beze mnie nie leciał. To bardzo dla mnie ważne, bo niesamowicie zanim tęsknie i martwię się o niego.. Wiem, że o dużo Cię proszę, a prośba wydaje się błaha, więc zrozumiem jak nawet nie weźmiesz tego listu pod uwagę, ale jeśli stanie się inaczej i pomożesz mojemu narzeczonemu w powrocie, choć odrobinkę będę nieziemsko wdzięczna i szczęśliwa. Dobra, nie zawracam Ci głowy, bo wiem, że tyle dzieci właśnie pisze Ci listy, pewnie masz urwanie głowy i masę roboty, więc pozdrawiam ciepło i życzę dużo śniegu, bo sanie, choć posiadasz tyle niesamowitych reniferów, same nie pojadą.
  Twoja wiecznie niegrzeczna choć bardzo się starająca Aga :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Obserwuję jako: Natalia Chełstowska
  Udostępniam info na blogu/fb : TAK :http://nathaliemakeupandnails.blogspot.com/ https://www.facebook.com/tala199856


  Udostępniam baner : http://nathaliemakeupandnails.blogspot.com/
  Lubię fb jako: Natalia Chełstowska oraz Nathalie makeup and nails
  Mail: tala199856@wp.pl
  Drogi Mikołaju !
  Dawno do Ciebie nie pisałam, już chyba od 6 lat albo i więcej ale z chęcią opowiem Ci co wydarzyło się u mnie. Wygrałam z chorobą miejmy nadzieję, że nie wróci z resztą o to dbam i regularnie się badam następne badanie w marcu przed samą 18-stką.Przez cały ten rok wydarzyło się wiele rzeczy zarówno tych dobrych jak i tych złych. W końcu podjęłam decyzję o założeniu bloga i strony na facebooku :) Postanowiłam walczyć i spełniać swoje marzenia, chociaż wiem, że nie wszystkie uda mi się spełnić . Makijaże, manicure oraz pielęgnacja ciała to moja pasja i temu chcę się poświęcić . Niedługo znów będą święta. Czas spędzony z rodziną , czas prezentów. Mogłabym chcieć naprawdę wiele rzeczy od Ciebie drogi Mikołaju ale czy to one są najważniejsze w naszym zabieganym życiu ? Przez ten rok po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że to zdrowie jest najważniejsze. Dlatego proszę Cię właśnie o nie szczególnie dla dziadka oraz o spokój i radość w naszej rodzinie.O to samo z resztą proszę Boga :) Gdybym jednak miała Cię o coś poprosić chciałabym żebyś podarował mi kosmetyki do makijażu i ciała bym mogła się rozwijać oraz książkę Tajniki Makijażu. Mam nadzieję, że to nie za dużo jak na jedne święta . Ze swojej strony mogę Ci obiecać, że nigdy nie przestanę rozwijać swojej pasji i będę dbała o siebie i swoje zdrowie. Kochany Mikołaju nawet jeśli nie dostanę tych kosmetyków to trudno może kiedyś sama dam radę je kupić najważniejsze jest to żeby pierwsza część moich życzeń się spełniła. I nie proszę Cię o to tylko po to żebyś zlitował się nade mną i dał mi tego czego chce ale dlatego bo jestem osoba, która na to zasługuję pomimo tego, że czasem jest niegrzeczna . No cóż każdy popełnia błędy ale najważniejsze że stara się je poprawiać jak ja :)
  Do zobaczenia w Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia :)
  Natalia , która będzie o Tobie pamiętać w każde święta i której bardzo zależy na spełnianiu swoich marzeń :))))

  OdpowiedzUsuń
 23. Obserwuję jako: TheEngelous
  Lubię Fb jako: TAK - Anna Ka
  Odpowiedź na zadanie: Drogi Mikołaju
  Piszę ten list, bo mam do Ciebie wielką prośbę...wiem, że może nie zasłużyłam na to by prosić o cokolwiek ale spróbuję :) Chciałabym dostać od Ciebie wielki wór pełen dobroci. Z odrobiną cierpliwości w środku, bo jako matce brakuje mi tego, dorzuć też szczyptę spokoju, bym przestała szarpać się z każdym dniem, podaruj mi również trochę uśmiechu by częściej gościł na mojej twarzy, daj więcej siły bym mogła udźwignąć ciężar codziennych problemów i zdrowie bym mogła temu wszystkiemu sprostać. Nie zapomnij też o mojej rodzinie, obdarz Ich zdrowiem, pogodą ducha, miłością i tym wszystkim czym mnie obdarowałeś. Dorzuć też trochę spokoju dla tego świata, dobroci i empatii dla ludzi, nie zapomnij też o tolerancji o którą czasem tak ciężko na ulicach. Spraw by każdy żył tak jak chce ale przy tym nie krzywdził innych ludzi, niech każdy z nas rozwija swoje pasje, realizuje się zawodowo, niech każdy z nas kocha i będzie kochanym.
  Mam nadzieję, że nie wymagam zbyt wiele i że nie zmęczysz się zbytnio staruszku :)
  Do zobaczenia w Święta :)

  Pozdrawiam.

  Ania z rodziną :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne