11/28/2016

&& Konkurs Świąteczny rozmaitości - wygraj zestaw Sephora &&

W mojej głowie kotłuje się masa myśli ostatnimi czasy, pomysłów na posty i chęci wprowadzenia zmian w blogu. Tematyka zostanie, ale chcę coś dodać jeszcze...ale nim wykonam pierwszy krok ku temu, wpierw zaproszę Was do konkursu :)
Robiąc ostatnio zakupy, nie mogłam zapomnieć o moich blogowych czytelniczkach. I postanowiłam skompletować taki oto zestaw:

W którym znajdują się:
- limitowana paletka cieni Sephora
- błyszczyk do ust Sephora
- kostka do kąpieli Sephora
- miniatura tuszu do rzęs Too Faced

Mam nadzieję, że się Wam spodoba :)
Ale żeby tak łatwo nie było, tym razem będzie to konkurs. Chciałabym, abyście troszkę pogłówkowały i odpowiedziały na proste pytanie zawarte w formularzu zgłoszeniowym.
I tutaj właśnie pierwsza zmiana - od dziś każdy kolejny konkurs/rozdanie będzie prowadzone w tej formie co dziś. Z tego co zauważyłam na większości blogach już królują formularze, które jakby nie było chronią przed publicznym udostępnianiem naszych danych. Dlatego też sama postanowiłam tak owy formularz zastosować.
Konkurs oparty jest o regulamin, który znajdziecie poniżej.
Aby wziąść udział w konkursie obowiązkowo trzeba być PUBLICZNYM obserwatorem bloga (sprawdzam to), zaakceptować poniższy regulamin i odpowiedzieć na pytanie :
 " CZYM JEST DLA CIEBIE MAGIA ŚWIĄT? "
Możecie odpowiedzieć w jednym zdaniu,a  możecie dać się ponieść fantazji - lubię czytać, więc zrobicie mi przyjemność :)
Będzie mi miło również gdy zostaniecie moimi obserwatorami na FB i Insta, lub gdy informację o konkursie udostępnicie dalej np.dodając baner konkursowy na swojego bloga. Lecz są to już zadania nieobowiązkowe i zależą one od Was.
Kosmetyki są oczywiście nowe, nieużywane i nieotwierane. Wygra osoba której odpowiedź zostanie uznana za najbardziej kreatywną.
Zatem jeśli podoba Ci się zestaw, zapraszam niżej do formularza :)

Link do FB >> TU
Link do Insta >> TU
Baner do udostępnienia :

Formularz zgłoszeniowy:Regulamin :
1. Organizatorem konkursu jak i sponsorem nagród jestem ja czyli właściciel boga rozmaitoscikosmetycznych
2. Wszystkie produkty są nowe, nieużywane.
3. Konkurs trwa od dziś tj. 28.11.2016 do 15.12.2016 do godziny 23:59
4. W konkursie może wziąć udział każdy kto jest publicznym obserwatorem bloga.
5. Uczestnik nie ponosi żadnych kosztów dostawy (w pełni pokrywam koszt wysyłki) , paczkę wysyłam tylko na terenie Polski.
6. W rozdaniu wygrywa jedna osoba.
7. Wyniki zostaną opublikowane w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.
8. Zwycięzca ma 3 dni na przesłanie mi swoich danych abym mogła zrealizować wysyłkę nagrody, jeśli w tym czasie nie zgłosi się - nagroda przepada, zostaje wybrana przez komisję kolejna osoba wśród zgłoszonych.
10. Nagrodę wysyłam do 3 dni od otrzymania niezbędnych danych od zwycięzcy.
11. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.) oraz zamieszczając komentarz, Uczestnik zgadza się z warunkami Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych (Dz. U.Nr 133 poz 883).
12. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w wyjątkowych nie zależnych ode mnie sytuacjach.
No to co? Trzymam kciuki :)

1 komentarz:

  1. Powodzenia wszystkim :)
    Mogłabyś kliknąć w linki w najnowszym poście ? Dzięki :*

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne