12/06/2016

&& JoyBox edycja śwąteczna na mikołajca &&

Wraz z nadejściem grudnia pojawił się w sprzedaży świąteczny JoyBox . Co prawda obiecałam sobie po pierwszym zamówieniu sprzed roku, że więcej tego błędu nie popełnię, ale jednak kobieca <nazwijmy to> chciwość nie ma granic, i tak poległam w lecie i teraz. Ale cóż się dziwić skoro zawartość pudełka po raz kolejny okazała się naprawdę fajna, a na kilka produktów już się czaiłam od jakiegoś czasu tylko jakoś nigdy nie było mi po drodze...
Na boxa nie liczyłam dzisiaj, zwłaszcza, że w Dpd mają zamieszanie i pomimo nadania paczce numeru - przesyłka nie widniała w ich bazie, jednak ku mojemu zaskoczeniu zadzwonił dziś kurier i mówi, że ma paczkę dla mnie, i w ten oto sposób w moje łapki trafił grudniowy Joybox.
W boxie znalazło się 10 produktów podstawowych i jeden można było wybrać dodatkowo, łącznie 11 produktów za 49 zł. Z dodatkowych produktów wybrałam krem Arkana, bo niestety zacinała się strona, nie był to co prawda pożądany przeze mnie kosmetyk, jednak i tak patrząc na resztę zawartości pudełka jestem zadowolona.
A co się znalazło wewnątrz już Wam opisuję.


1. Garnier  - Kompres Moisture +  maski w ilości sztuk 3


2. Semilac - oliwka do manicure (trafiłam na kokosową)


3. Spa Vintage Body Oil - kaszmirowy olejek do kąpieli


4. Oillan - bioaktywny krem barierowy


5. Kneipp - Bio olejek do ciała


6. Wibo - paleta rozświetlaczy do strobingu


7. Vianek - odżywczy krem do rąk


8. Sylveco - enzymatyczny peeling do twarzy


9. Dermedic - płyn micelarny


10. Catrice - lakier do paznokci11. Arkana - zaawansowany krem z kwasem pirogronowym


Tak oto prezentuje się zawartość świątecznej/grudniowej edycji Joyboxa. Osobiście jestem z niej zadowolona, pomimo tego iż dwóch produktów (lakieru i płynu micelarnego) nie zużyje.
Wy też się skusiłyście na to pudełko?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne