12/18/2016

&& Spotkanie Blogerek, Kraków 04.02.2017 informacje &&

Tak jak obiecałam w poprzednim poście - pojawiam się znowu. Tym razem z ogłoszeniem. Ale zanim przystąpię do sedna sprawy kilka słów wyjaśnienia.
Jak zapewne pamiętacie w kwietniu tego roku również organizowałam spotkanie, tyle że niestety do niego nie doszło. Nie będę się tutaj rozpisywać dlaczego, co i jak. Po prostu zrobiło się w moim i w koleżanki życiu zamieszanie, które nie pozwoliło nam dociągnąć sprawy do końca. Potem z kolei byłam zmuszona zrobić przerwę w blogowaniu. I tutaj raz jeszcze przepraszam te z Was które na tamto spotkanie się zgłosiły. Mam jednak nadzieję, że zaufacie mi raz jeszcze,pomimo zamieszania sprzed paru miesięcy.
Kiedy postanowiłam wrócić do bloga jednym z celów jakie sobie postawiłam  było...zorganizowanie raz jeszcze spotkania, tyle że z Happy Endem :-)
A więc zabrałam się za realizację go, i nareszcie mając wszystko dopracowane mogę w końcu ogłosić tą informację.

Odnośnie spotkania:
Organizatorem spotkania jestem tylko ja.
Spotkanie odbędzie się w klimatycznym miejscu na terenie Krakowa, 04 lutego 2017, w godzinach południowych. Z nadesłanych zgłoszeń wybiorę 8-9 dziewczyn, których blogi są przyjemnie prowadzone, a dziewczyny są aktywne. Oczywiście blogi które będę brała pod uwagę to blogi o tematyce kosmetycznej. Będzie mi miło jeśli na spotkanie zgłoszą się również te dziewczyny, które jeszcze nie miały okazji na takim spotkaniu być.
Aby wziąść udział w spotkaniu, należy się zgłosić na poniższy mail:
anna8405@gmail.com
W zgłoszeniu napisać dlaczego chce się być obecnym na spotkaniu, czy jest ono pierwsze czy kolejne, załączyć link do swojej strony.
Po wybraniu chętnych blogów, prześlę Wam resztę informacji tj.godzina, dokładny adres spotkania itd.
Na zgłoszenia czekam do końca roku tj.31.12.2016
Pełna lista blogerek biorących udział w spotkaniu pojawi się 10 stycznia.
Będzie mi miło jeśli podacie dalej informację o spotkaniu, publikując baner na swoim blogu.
Liczę na Was Dziewczyny i mam nadzieję, że w końcu będę mogła poznać kilka krakowskich(a może nie tylko krakowskich) blogerek osobiście :) Tym razem Was nie zawiodę - obiecuję:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne