12/24/2016

&& Wesołych Świąt &&

Cześć Kochani:) I nastał ten dzień, dzień w którym przełamiemy się opłatkiem życząc sobie zdrowia, szczęścia i spokoju, zasiądziemy z rodziną przy stole, będzie słychać w tle kolędy, choinka wesoło będzie migotać, a roześmiane dzieci będą bawić się w chowanego pod stołem. A może przebaczymy dziś tym którzy nas zranili, może to nam ktoś wybaczy dziś złe zachowanie. Oby obeszło się bez kłótni, oby w niepamięć poszły kłótnie wcześniejsze, oby na twarzy każdego z nas zawitał dziś uśmiech.
Dzień radosny, dzień pełen magii. Dzień w którym wszystko się może zdarzyć.
U mnie jak co roku radość tego dnia pomieszana jest ze smutkiem - nie ma ze mną tych których kochałam mocno. Ale są dzieci, w tym roku pierwsze Święta spędzimy razem z Zosią. To napawa optymizmem.
Wam...Wam życzę przede wszystkim zdrowia, miłości i radości. Abyście nie tylko dzisiaj spędzili dzień otuleni ciepłem rodzinnym. Takich dni życzę Wam na co dzień. Życzę Wam dużo szczęścia i pomyślności. Wiara. Tak wiary w siebie, w swoje możliwości i w Innych. Bo wiara daje nadzieję. Nadzieję, że po burzy zaświeci słońce. Życzę Wam abyście szli odważnie przez życie, z głową uniesioną dumnie ku górze, ale byście w tym wszystkim nie zapomnieli o istnieniu innych, a w razie niepowodzeń nie poddawali się. Szli dalej.
Tego Wam życzę. Wesołych Świąt Moi Drodzy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne