12/18/2016

&& Wyniki konkursu świątecznego &&

Miałam podać wyniki w drodze pisania kolejnego postu, ale po dłuższym namyśle doszłam do wniosku, że na odpowiedzi konkursowe poświęcę osobny wpis. A to dlatego, że z wyborem zwycięzcy miałam problem. Kiedy zbliżają się Święta zazwyczaj nachodzą nas różne myśli, które wędrują ku dobrym wspomnieniom wywołując radość i uśmiech na twarzy, ale też czasem wracamy do tych chwil, które przysporzyły nam smutek i łzy. Święta mają jednak to do siebie, że staramy się wybaczyć tym co nas zranili, przeprosić tych których my sami zraniliśmy, nadrobić czas z rodziną i sprawić komuś przyjemność, czy to słowem, czy drobiazgiem...Ot co, cała Magia Świąt :) Niby nic, a jednak dla niektórych ta "Magia" ma sens.
Zgłoszeń trochu było, dlatego też był problem przy wyborze zwycięzcy, ale w końcu się udało (wybór ostateczny nie należał do mnie). Jednakże znalazły się jeszcze dwie odpowiedzi, które chciałabym nagrodzić drobnymi upominkami, a kto to taki zaraz się dowiecie.

Nagrodę główną w konkursie otrzymuje:
Izabela Hebda z bloga Świat Izy i nie tylko
...za to ciepło rodzinne o którym napisałaś, za określenie "nieodgadnione" i za zapach cynamonu i mandarynek z rumem w tle :)

Chciałabym jeszcze nagrodzić małymi upominkami dwie osoby i są to
Paulina Anna z bloga Hair-venture
oraz
Agnes z bloga bibaba

Zostało mi w pamięci jedno zdanie "Nie mam pojęcia, co to jest, ale za każdym razem sprawia, że kiedy tak stoimy z całą rodziną przy wigilijnym stole, mam oczy pełne łez" i za to Agnes leci do Ciebie mały upominek. Natomiast do Ciebie Paulina za nieco "chłodne spojrzenie" ale jakże prawdziwe i szczere.
Reszcie chciałam serdecznie podziękować za wzięcie udziału, każda z Was odpowiedziała na swój sposób wyjątkowo, i najchętniej każdej z Was bym coś podarowała :) Ale niestety nie mogę. Ale już dziś mogę obiecać, że już niebawem kolejny konkurs taki już noworoczny, bo w końcu za niecałe dwa tygodnie wejdziemy w 2017 rok :)
Dziś pojawi się jeszcze jeden post odnośnie pewnego spotkania. Tak więc zapraszam wieczorem.
Zwyciężczynią raz jeszcze gratuluję i wszystkim Wam dziękuję za udział w zabawie. Miło było przeczytać czym jest dla Was "Magia Świąt"
Buziaki :*

Do dziewczyn zaraz napisze maile :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne