1/22/2017

&& Spotkanie blogerek w Krakowie - lista blogów &&

Hej Dziewczyny :)
Bardzo Was przepraszam za moją chwilową nieobecność, ostatni tydzień i niestety jeszcze kilka dni kolejnego tygodnia mam niestety zawalone domową pracą...w szkole zebranie, za zebraniem, wizyty z dzieciakami u lekarzy, weekend z babciami i dziadkami...nie mam czasu usiąść na spokojnie i sklecić choć kilka zdań. Wczoraj siedziałam z kolei do późnej nocy, żeby skończyć to co zaczęłam zmieniać na blogu - czyli jego szatę graficzną wraz z nowym szablonem. Na marginesie polecam Karolinę (ekspertkę i twórczynie mojego nowego szablonu ) - zaglądnijcie do niej na blog i sami się przekonajcie jakie cuda tworzy > LINK
Na dniach zostaną również opublikowani zwycięzcy wszystkich trzech konkursów, w których mogliście wziąść udział (na fb jeszcze do północy możecie zgarnąć Matchbox w którego skład wchodzi pomadka i lakier marki Nails Inc London > LINK ) Myślę, że najlepiej będzie jak opublikuję to w osobnym, jednym poście tu i na Fb :)
Za kilka dni mam nadzieję wrócę do normalnego trybu, muszę tylko przeżyć, koniec semestru u córki, szczepienia, dentystę córki, pediatrę...ech:/życie :)
A teraz przechodzę do sedna sprawy - czyli oficjalna lista uczestniczek Spotkania Blogerek w Krakowie, które odbędzie się 4 lutego :)

Trochę tych Waszych zgłoszeń było, jednakże musiałam ograniczyć się do danej liczby dziewczyn, dlatego też w spotkaniu weźmie udział dziewięć Blogerek, chciałabym jednak podziękować za wszystkie Wasze zgłoszenia.
Dziewczyny informacje szczegółowe już dostały w wiadomościach mailowych, ja natomiast dzisiaj podaję tylko do publicznego wglądu, które dziewczyny będą obecne.

LISTA BLOGÓW:
- https://marievelte.blogspot.com/
- http://memyselfandmynails.blogspot.com/
- http://nailsbyviolka.blogspot.com/
- http://globalnie.blogspot.com/
- http://www.glowup.pl/
- http://miscellaneous-em.blogspot.com/
- http://zielony-pokoik.blogspot.com/
- http://knibey.blogspot.com/
- http://nottooseriousblog.blogspot.com/

Wpadajcie na blogi dziewczyn, mają fajne ciekawe tematy, a nóż znajdziecie coś dla siebie :)
A ja Kochani uciekam do spania, jutro czeka mnie maraton po lekarzach z córą :) Postaram się nadrobić między czasie zaległości na Waszych stronach :) Czekajcie na wyniki konkursów i do nowego postu :-)
Buziaki :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne