1/24/2017

&& Wyniki Noworocznego rozdania oraz konkursu Pupa Milano &&

Dzień Dobry :)
Na miły początek dnia przychodzę do Was z ogłoszeniem zwycięzców z konkursu i rozdania noworocznego. Miałam co prawda wczoraj wieczorem opublikować post, ale usypiając najmłodszą i ja dałam się ponieść ramionom Orfeusza i zwyczajnie odpłynęłam w błogi sen. Tego mi trzeba było :)
Ale przechodząc do sedna sprawy...czas na...


Do piątku 20 stycznia trwało u mnie rozdanie. Mogliście się zgłaszać pod postem informacyjnym. Powstało jednak nie lada zamieszanie, kiedy to zachciało mi się zmieniać domenę. Przez co utraciłam dość sporą część komentarzy, w tym Waszych zgłoszeń. Na szczęście Disqus z którego korzystam, jest na tyle przyjemny, że wszystkie nowe komentarze przesyła na maila. Kiedy więc już wiedziałam, że komentarze się nie pojawią - przekopiowałam z maila Wasze zgłoszenia. Plus dodatkowo pojawiły się w między czasie nowe. W sumie zgłosiło się Was ponad 60 osób. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się tej liczby :) Cieszę się, że tak chętnie bierzecie udział w konkursach/rozdaniach. Zapewne w tym roku jeszcze nie raz spróbujecie swoich sił. Ale nie przeciągając.
BlueBox - bo tak nazwałam owe pudło które było do wygrania tym razem leci do...
Osoby z numerem 62 czyli Pauli z bloga - suchockabloguje
Paula gratuluję!!
_________________________________________________________________
Do soboty 21.01. trwał z kolei konkurs w którym do zgarnięcia były kosmetyki kolorowe marki Pupa Milano. Tutaj zgłoszeń było 32, a za zadanie było odpowiedzieć na banalnie proste pytanie - jaki jest Twój cel na 2017 rok.
Powiem Wam tak jak zawsze gdy ogłaszam wyniki - gdybym mogła nagrodziłabym wszystkich. Ale niestety musiałabym wpierw na bank napaść :p Co do Waszych odpowiedzi...każdemu z osobna życzę, abyście ziścili swoje marzenia w tym roku, aby prawka były zdane, aby ślub był najpiękniejszym dniem Waszego życia, abyście zrzucały te zbędne kilogramy, ale, ale nie zapominając, że KOCHANEGO CIAŁA NIGDY ZA WIELE, trzymam kciuki za dobrą, wymarzoną pracę, za zdrowie, bo bez niego ani rusz. Za prace magisterskie, za nowych członków rodziny. Jednym słowem - nie poddawajcie się i dążcie do celu, a za rok mam nadzieję napiszecie mi - udało się :)
W przypadku znalezienia zwycięzcy z konkursu orzech do zgryzienia pozostawiłam innym i tak nagrodę w postaci korony otrzymuje:
Mysia Familia z bloga mysia-familia
Maj to mój ulubiony miesiąc, a więc trzymam za Was kciuki, a potem poproszę foto myszątka na maila :)

Druga nagroda w postaci kosmetyczki, tuszu i kredki do oczu leci do:
Ewelina Wielochowska z bloga acne skin
Kochana takich osób jak Ty brakuje światu. A więc jeśli uważasz, że taka praca to to co chcesz robić w życiu, to mi nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki mocno za Ciebie, aby Ci nigdy nie brakło cierpliwości, nadziei i wiary w to co zobaczysz.

Dziewczyny serdecznie Wam gratuluję i wysyłam dziś maile do Was z prośbą o dane do wysyłki.
Reszcie chciałam raz jeszcze podziękować za udział w zabawie. I głowa do góry - niebawem szykuję kolejne niespodzianki :) Chcecie? W zeszłym roku obiecałam niespodziankę w związku z pierwszym rokiem bloga...nie wyszło mi wtedy, ale w tym roku świętuje podwójnie, a więc zacieram rączki na coś szczególnego. Może podpowiecie mi coś....

Miłego dnia kochani :)
Buziaki :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne