1/01/2017

&& Życzenia Noworoczne &&

Witam Was w Nowym 2017 Roku.
Zapewne większość z Was spędziła dzisiejszą noc w doborowym towarzystwie, przy dobrej muzyce,  zastawionym stole i kieliszkiem szampana o północy kiedy to zakończono magicznym zdaniem wielkie odliczanie "dziesięć, dziewięć(...) jeden - Szczęśliwego Nowego Roku!!", ale pewnie byli i tacy którzy skryli się w łóżku, z kubkiem ciepłego kakao i dobrym filmem lub książką. Nie ważne jednak gdzie i jak spędziliście swojego Sylwestra - ważne, jest aby wejść w ten Nowy Rok bez żalu, bez pretensji, z uśmiechem na twarzy i z przekonaniem, że oto znów mamy kolejne 12 miesięcy na zrealizowanie planów, pragnień, spełnienie marzeń.
I mam nadzieję, że każda, a może każdy z Was właśnie tak przywitało 2017 Rok :)

Z mojej strony chciałam Wam życzyć abyście w tym roku zdobyli szczyty o których marzycie, i czy są to marzenia małe czy duże, abyście dążyli do celu, w realizacji ich, ale proszę Was abyście w tym wszystkim nie zapomnieli o tych którzy Was wspierają, są z Wami w tych trudnych i w tych dobrych chwilach. Życzę Wam życzliwości wobec tych Wam znanym i nieznanym. Pamiętajcie, że czasem zwykły uśmiech i odrobina życzliwości wobec drugiego człowieka potrafią zdziałać cuda, a tak wielu z nas o tym zapomina. W gonitwie za pieniędzmi, w biegu ku kolejnym szczeblom kariery...zapominamy, że koło nas są inni. Nie przestawajcie więc biec, nie dajcie się zatrzymać, ale w tym biegu nie zgubcie siebie.
Życzę Wam sukcesów w każdej dziedzinie życia, ogromu ciepła i radości. Jak najmniej kłótni, zawodów i goryczy. Idźcie w tym Roku bez niepotrzebnego żalu. Patrzcie do przodu - nie za siebie. To co jest teraz jest najważniejsze, to co było kiedyś jest już mało istotne.I nie traćcie wiary - w siebie, w innych. Ona też jest ważna. Jak to powiedział Arystoteles "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
Kolejny Rok przed Tobą, więc do dzieła. Zrób wszystko tak, aby za rok 1 stycznia być z siebie dumnym. I pamiętaj, że WIELKIE rzeczy, mają zazwyczaj małe początki.
Buziaki :*

Jeszcze raz Szczęśliwego Nowego 2017 Roku :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne