2/15/2017

&& 24-25 CZERWCA 2017 BeautyMania - informacje &&

Hej Wszystkim:)
Wczorajszy dzień był tak wariacki, że nie zdążyłam nic, a nic nadrobić:/ I dochodzę do wniosku, że jednak w pisaniu bloga podstawą jest systematyczność, bo gdy raz się opuści człowiek z postem, to potem coraz więcej i więcej zaczyna się zbierać i ciężko to wszystko ogarnąć. Ale Wy to pewnie znacie z autopsji :)
W ogóle ciekawa jestem jak Wam minęły Walentynki? Mam nadzieję, że w pełnej miłosnych uniesień atmosferze;p
Dłużej jednak nie przeciągając przejdę może do sedna sprawy. A dokładnie do ogłoszenia, iż wczoraj ruszyła sprzedaż biletów na organizowany przez stronę FACE&LOOK event - BEAUTY-MANIA .
W związku z tym mam dla Was również niespodziankę:)


BeautyMania to pomysł autorów strony Face&Look poświęconej tematyce urody/mody/życia. Strona od lat dedykowana jest kobietą, ale i mężczyźni znajdą coś dla siebie w postaci cennych porad, czy specjalnie skomponowanych boxów kosmetycznych. Prócz tego rejestrując się na FL możemy aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez autorów. Co jakiś czas pojawiają się również nabory do testów kosmetyków, do których możemy się zgłosić poprzez wymianę zbieranych za aktywność punktów. To jednak nie wszystko, gdyż całkiem niedawno rozpoczęto przygotowania do organizacji jednego z największych eventów w kraju; eventu gdzie będziemy mogli poznać wiele ciekawych osób, poznać tajniki z dziedziny makijażu, porozmawiać ze znanymi stylistami, fryzjerami, wizażystami czy projektantami.
Targi odbędą się w dniach 24-25 czerwca 2017 r. w Warszawie. W programie znajdą się wykłady o różnorodnej tematyce, spotkania ze znanymi osobistościami, możliwość testowania najnowszych produktów kosmetycznych firm zarówno polskich jak i zagranicznych, możliwość zakupów ze zniżkami, zapoznanie się z najnowszymi trendami ze świata mody i urody oraz konkursy w których do wygrania będą cenne nagrody. Organizatorzy zadbali również o wieczór, podczas którego będzie można potańczyć przy dobrej muzyce i porozmawiać przy Beauty Drinkach.
Dodatkowo do ceny biletów przygotowane zostały boxy-niespodzianki o wartości 50 zł z pełnowartościowymi kosmetykami.
Ceny biletów to:
KARNET WEEKENDOWY dla dwóch osób - 100 zł + dwa boxy niespodzianki
KARNET WEEKENDOWY dla jednej osoby - 70 zł + box niespodzianka

Karnety upoważniają do wejścia na wszystkie wydarzenia BeautyMania, w cenę wliczony jest box oraz wejście do blogosfery. Cena nie obejmuje dojazdu ani noclegu.
Z tej okazji specjalnie dla moich czytelników przygotowany został rabat w wysokości - 50%, który możecie wykorzystać podczas zakupu karnetu wpisując kod: BMB-FQ96 .


Karnety możecie kupić na oficjalnej stronie > LINK natomiast wszystkie informacje odnośnie spotkania aktualizowane są na bieżąco na stronie głównej organizatora > LINK
Mam nadzieję że w ten ciepły czerwcowy weekend będę miała okazję poznać wielu ciekawych ludzi. Skusicie się? Dajcie znać czy będziecie i czy w ogóle lubicie takie spotkania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne