2/07/2017

&& Manicure z Semilac - 032 Biscuit, 058 Heather Gray, 060 Bubblegum Pink, 094 Pink Gold + top mat &&

Cześć Wszystkim :)
Za oknem nadal panuje szarość, a brak słońca zapewne nie tylko mi doskwiera:/ Nie lubię osobiście takiej aury, gdyż działa na mnie depresyjnie. Do tego jest zimno i nieprzyjemnie. I najchętniej przywitałabym już wiosnę...pełną pięknych i kolorowych tulipanów, z coraz dłuższymi wieczorami i lekkim, ciepłym wiaterkiem, który zwiastuje nadchodzące pomału lato...ojj tak, przywitałabym ją z otwartymi ramionami. Wy też już tęsknicie za wiosenną aurą? Zapewne nie jestem jedyna...
A skoro jeszcze nam zostało parę tygodni, przygotowałam Wam lekki post, z jaśniutkim, pastelowym manicure, co by rozjaśnić nieco tą szarówkę za oknem.Na wstępie chciałam zaznaczyć, że niestety do dziś nie mogę dojść do ładu-składu z moimi skórkami wokół paznokci, więc wybaczcie mi ich wygląd.
Do wykonania manicure użyłam w sumie czterech kolorów Semilac, w tym moje dwa ulubione odcienie - 032 Biscuit i 094 Pink Gold oraz poprzedni Top Mat. Ten pierwszy zdobył serce nie jednej z Was, jasny, lekko różowawy i bardzo dziewczęcy. Natomiast Pink Gold to nic innego jak mieniące się na różowo drobinki brokatu. Kolor, który na wszystkich paznokciach wyglądałby wręcz nachalnie, nałożony na jeden tworzy efektowne dopełnienie manicure. Pozostałe dwa kolory to 060 Bubblegum Pink - piękny majtkowy róż oraz 058 Heather Gray - odcień lila, który dostałam od mojej połóweczki - Violi na Mikołaja zeszłego roku. Dopełnieniem mani jest wspomniany matowy top, który przy krzykliwym nieco Pink Gold, dał fajny delikatny i stonowany efekt końcowy.Jestem ciekawa czy lubicie takie pastelowe kolory na paznokciach?
Buziaki :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne