2/13/2017

&& Spotkanie Blogerek w Krakowie cz.1 - relacja &&

Cześć Wam :)
Po kilku dniowej przerwie czas do Was wrócić.
Ponad tydzień temu miałam przyjemność spotkać się z kilkoma Blogerkami, na spotkaniu którego byłam organizatorem. Pierwszy raz organizowałam tego typu spotkanie sama (nie licząc tego z zeszłego roku, które niestety nie wyszło), powiem Wam szczerze, że wcale do łatwych zadań to nie należy, jednakże kiedy już zasiada się z dziewczynami i czas upływa na pogaduszkach - chce się więcej. I tak siedząc przy stoliku zapadła decyzja o kolejnym spotkaniu, ale o tym kiedy indziej :) Dziś natomiast chciałam Wam w skrócie pokazać fotorelację z tego naszego babskiego spotkania.


Miejsce w którym miałyśmy przyjemność się spotkać to kameralna pizzeria w Nowej Hucie - HOUSE PIZZA  mieszcząca się przy os. 2 Pułku Lotniczego 51 w Krakowie. Wybrałam to miejsce ze względu na miłą i sympatyczną obsługę, ciepłą atmosferę, a także dobre jedzenie. Miałam przyjemność wcześniej poznać P.Magdę - menadżerkę, gdyż organizowałam tam pół roku wcześniej Komunię córki. Także gdyby ktoś szukał fajnego miejsca w Nowej Hucie - polecam gorąco. A ja z miejsca od razu chciałabym podziękować ekipie House Pizza za miłą i sympatyczną obsługę.
Na spotkaniu miało nas być łącznie 10 dziewczyn, niestety z przyczyn osobistych nie dojechała do nas Karolina z bloga GLOBALNIE szkoda, ale mam nadzieję, że będzie nam dane jeszcze się spotkać. Reszta dziewczyn spisała się na medal i punkt 12 stawiła się pod naszą pizzerią.
Cieszę się ogromnie, że miałam przyjemność poznać większość dziewczyn osobiście,a wśród nich również moją połówkę Violę z akcji mikołajkowej sprzed ponad roku. Wtedy ślepo tworzyłyśmy sobie paczuchy na Mikołaja, nie znając się i nie wiedząc za wiele o sobie, pomimo tego nawiązała się między nami jakaś specyficzna więź i osobiście bardzo Violę polubiłam, i po spotkaniu nic się w tym względzie nie zmieniło. Paulinę jako jedyną z kolei znałam wcześniej. Jakiś czas temu zgadałyśmy się na fb i wyskoczyłyśmy na kawę, potem nie było jednak okazji spotkać się ponownie, więc cieszę się, że tym razem się udało. Resztę dziewczyn poznałam już na spotkaniu. Cieszę się z tego faktu ogromnie. Wszystkim Wam chciałam napisać, że jesteście wyjątkowe, każda z Was na swój sposób. I pomimo tego, iż te 4 godziny zleciały bardzo szybko, miło było z Wami posiedzieć i pogadać o głupotach i o rzeczach ważnych. Dziękuję :)
Nie brakło oczywiście firm, które umiliły nam owe spotkanie, przesyłając swoje produkty. Tutaj również chciałam podziękować za zaufanie i możliwość przetestowania nowych produktów. Na dniach powstanie druga część dotycząca samych upominków. Natomiast już dziś możecie zaglądnąć na bloga Agnieszki, która opublikowała już upominki ze spotkania > LINK
A ja zapraszam Was na fotograficzną relację.

Oczywiście nie zabrakło i smacznej części spotkania....:)W spotkaniu wzięły udział następujące Blogerki:
Ada - http://www.glowup.pl/
Ewa - http://miscellaneous-em.blogspot.com/
Ola - http://zielony-pokoik.blogspot.com/
Viola - http://nailsbyviolka.blogspot.com/
Paulina - http://nottooseriousblog.blogspot.com/
Karolina - http://knibey.blogspot.com/
Eliza - http://memyselfandmynails.blogspot.com/
Agnieszka - https://marievelte.blogspot.com/Oraz marki:Na koniec raz jeszcze chciałam podziękować Wszystkim za cudowne spotkanie :)
Buziaki :*


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne