3/12/2017

&& Rozdanie z okazji 2 urodzin bloga &&

Rozmaitości powstały w chwili impulsu. Chociaż z zamiarem założenia bloga nosiłam się długo, ale za każdym razem kiedy otwierałam komputer z zamysłem utworzenia w końcu strony, przegrywałam w tej bitwie zaraz na wstępie. Sama nie wiedziałam na początku co chcę żeby tu się znalazło, czy na pewno chcę pisać tylko o kosmetykach, czy podołam z wszystkim, czy zostanę zaakceptowana. I ilekroć już byłam blisko tego kroku, rezygnowałam w chwili kiedy miałam wymyślić nazwę. Mogło być gorzej...mogłam nadać tej stronie nazwę iście głupkowatą, co by zwrócić na siebie uwagę, mogłam też wymyślić coś bardziej oryginalnego, co rzucałoby się od razu w oczy, ale pewnego dnia siedząc z kawą w dłoni, w końcu mnie olśniło. Rozmaitości Kosmetyczne - nazwa błaha, nie rzucająca się w oczy, mało krzykliwa i prosta w odbiorze. I chyba na tym mi zależało. Dziś po dwóch latach prowadzenia tego bloga, pomimo tak mało oryginalnej nazwy, czuję że dobrze zrobiłam nadając mu ją. Nie chcę krzyczeć, nie potrzebuję się na siłę wyróżniać, chcę być sobą, normalną i prostą kobietą, która zwyczajnie prowadzi bloga...był 12 kwietnia 2015 roku.
W ciągu tych dwóch lat, zdążyłam się tu zadomowić, poznałam wiele wspaniałych dziewczyn, z którymi mam ciągły kontakt. Kiedy zmuszona byłam zrobić przerwę, Wy-moje czytelniczki zostałyście ze mną, to dla mnie dużo znaczyło, bo wiedziałam, że mam po co tu wracać - Dziękuję Wam.
Przez te miesiące nauczyłam się dzięki Wam wielu ciekawych rzeczy-zaglądając na Wasze blogi i dowiadując się czasem czegoś nowego. Zorganizowałam (w końcu) spotkanie w Krakowie, dzięki któremu poznałam osobiście kilka z Was. I powiem Wam, że z chęcią bym je powtórzyła:)
Nie mówię, że było tylko ładnie i kolorowo, bo i nieprzyjemne sytuacje się zdarzyły, ale czy one są ważne patrząc przez pryzmat tych prawie 24 miesięcy? Skoro więcej było przyjemnych chwil, po co sobie tym zaprzątać głowę?
Sumując te dwa lata-na blogu pojawiło się łącznie 215 postów, Was przybyło w liczbie 486 obserwatorów (nie licząc tych którzy odeszli, bo np.nie wygrali) ,a licznik odwiedzin przekroczył magiczną setkę pod koniec stycznia. I za to Wam bardzo dziękuję:)

Nie przedłużając...W zeszłym roku nie udało mi się zorganizować urodzinowego rozdania, dlatego w tym roku, będą dwie nagrody, co oznacza, że podczas zgłoszenia - same wybieracie, co wolicie.

Pierwszą nagrodą jest jedna z ulubionych przeze mnie palet - Zoeva Cocoa Blend. Paleta, która odkąd ją mam praktycznie codziennie mi towarzyszy. Zestawienie ciepłych kolorów czekolady, trufli oraz nugat jest idealne do wykonania nie tylko dziennego, ale i wieczorowego makijażu. Do tego rewelacyjna trwałość cieni, stawia palety Zoevy na wysokim podium.
Drugą nagrodą jest zestaw pielęgnacyjny - Toner Benton, który w swoim składzie zawiera, aż 58% wyciągu z liści aloesu, dzięki czemu jest doskonałym nawilżaczem skóry. Dodatkowo łagodzi podrażnienia, a także niesie ukojenie. W zestawie znajdzie się również maska aloesowa w płachcie marki Skin79, która działa nawilżająco, ujędrniająco oraz regeneruje naskórek.

Przejdźmy zatem do najważniejszego.
W rozdaniu może wziąść udział każda osoba, która jest publicznym obserwatorem bloga (sprawdzam to zawsze), oraz która zaakceptuje poniższy regulamin i wypełni poniższy formularz odpowiadając na jedno pytanie - które kosmetyki są dla Ciebie ważniejsze, kolorowe czy pielęgnacyjne i dlaczego?
Będzie mi ogromnie miło jeśli polubicie również moja stronę Fb lub Instagram, albo udostępnicie dalej baner/post z informacją, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny.

Rozdanie trwa od dziś tj. 12.03.2017 do 12.04.2017 do godziny 23:59

Facebook > LINK
Instagram > LINK

Baner do pobrania:Formularz zgłoszeniowy:


Zapraszam do zabawy i trzymam kciuki za Was :)
A już jutro podam wyniki rozdania SemilacSPA :)

Buziaki :*

Regulamin:
1. Organizatorem oraz sponsorem nagród jest właściciel bloga rozmaitoscikosmetycznych.
2. Wszystkie produkty są nowe, nieużywane.
3. Konkurs trwa od dziś tj.12.03.2017 do 12.04.2017 do godziny 23:59
4. W konkursie może wziąć udział każdy kto jest publicznym obserwatorem bloga oraz odpowie na pytanie konkursowe.

5. Uczestnik nie ponosi żadnych kosztów dostawy (w pełni pokrywam koszt wysyłki) , paczkę wysyłam tylko na terenie Polski.
6. W rozdaniu wygrywają dwie osoby..
7. Wyniki zostaną opublikowane w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.
8. Zwycięzcy mają 3 dni na przesłanie mi swoich danych abym mogła zrealizować wysyłkę nagrody, jeśli w tym czasie nie zgłosi się któraś z osób - nagroda przepada, zostaje wybrana przez komisję kolejna osoba wśród zgłoszonych.
10. Nagrodę wysyłam do 3 dni od otrzymania niezbędnych danych od zwycięzcy.
11. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.) oraz zamieszczając komentarz, Uczestnik zgadza się z warunkami Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych (Dz. U.Nr 133 poz 883).
12. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w wyjątkowych nie zależnych ode mnie sytuacjach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne