3/10/2017

&& Upominki ze spotkania Blogerek w Krakowie cz.2 &&

O ja niedobra! Pisząc podsumowanie lutego, okazało się, że przecież nie opublikowałam części drugiej ze spotkania Blogerek w Krakowie, czyli części z upominkami. Nie wiem kiedy zleciał luty i zwyczajnie brakło mi na ten post czasu, ale już śpieszę nadrobić zaległości. Dziś więc nie rozgaduję się zbytnio, a Was zapraszam na ostatnią fotograficzną część :)W spotkaniu wzięło w sumie 7 firm, w tym również portal FACE&LOOK . I to od niego właśnie zacznę. Od F&F trafiły do nas boxy z kosmetykami marki Dermedic. Wewnątrz boxów znajdowały się produkty przeznaczone do pielęgnacji cery tłustej/mieszanej. Był to płyn micelarny, serum oraz preparat punktowy.Marka BELL postanowiła zaopatrzyć nas w większy zestaw kosmetyków kolorowych, który widać na pierwszym zdjęciu. Znalazły się w nim pomadki, puder, tusz do rzęs, a także cień w kredce. Osobiście mam już dwóch swoich ulubieńców wśród nich.
Towarzyszyła nam również marka OILLAN
Z produktów które otrzymałyśmy jestem bardzo ciekawa hydro-aktywnego kremu do twarzy.IVA NATURA postanowiła zrobić nam niespodziankę i wysłała nam produkty-niespodzianki. Ja trafiłam na żel pod prysznic. Ale dziewczyny mogły też trafić krem pod oczy czy np. do stóp, wszystko przyszło opakowane w brązowy papier, i dodatkowo owinięte ładnie w niebieską wstążkę, stąd nie wiedziałyśmy do końca co skrywa papier :)BEAUTY OIL obdarzyło nas kremami do twarzy nawilżająco-ochronnymi na dzień. Marka mi w ogóle nieznana, ale ostatnio dość głośno o niej, więc z chęcią przetestuję krem.Na koniec moja wisienka na torcie - marka RAU COSMETICS POLAND . Zostawiłam ją na koniec, gdyż już jutro pojawi się post z tą właśnie marką, a prócz tego będzie dla Was niespodzianka związana z tymi produktami. W paczkach znalazłyśmy tonik oraz maskę do twarzy i płatki pod oczy. I zdradzę Wam tylko, że z wszystkich trzech jestem bardzo zadowolona. Ale o tym jutro :)


Dziękujemy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne