4/05/2017

&& Targi kosmetyków naturalnych EKOCUDA &&

Czy tylko ja mam wrażenie, że ten rok obfituje w dość sporą ilość przeróżnych eventów związanych ze światem kosmetycznym, a może po prostu nie zwracałam na to tak uwagi wcześniej, kiedy nie prowadziłam bloga, a z nowościami kosmetycznymi byłam na bakier? Nie wiem sama, aczkolwiek kiedy spojrzę na kalendarz tegoroczny, praktycznie co miesiąc coś się dzieje lub coś się dziać będzie. A skoro mowa o czasie przyszłym, zapraszam na post informacyjny odnośnie drugiej edycji Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda, które odbędą się w Warszawie za niespełna trzy tygodnie.


Targi Kosmetyków Naturalnych o wdzięcznej nazwie Ekocuda to drugi z rzędu event, który odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2017 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie mieszczącym się przy ulicy Brackiej 25. Pierwszy event zorganizowany został w jesieni zeszłego roku i zainteresował ponad 8 tys. osób. Liczba ta potwierdziła więc myślenie organizatorów, że coraz częściej sięgamy po naturalne produkty nie tylko spożywcze, ale i kosmetyczne, a zwykły konsument nie wyciąga dłoni do produktu nie analizując wpierw jego składu. Świadczy to, iż coraz więcej ludzi ma świadomość tego co kupuje i jaki wpływ ma to na nasze zdrowie czy wygląd zewnętrzny.
Myślą przewodnią Targów Ekocuda stała się więc kosmetyka naturalna, organiczna i wegańska, powstała z miłości do otaczającego nas świata, zainspirowana naturą i tym co może nam ona zaoferować.
Ekocuda to nie tylko Targi, gdzie będzie można oglądnąć, dotknąć czy powąchać interesujący nas produkt. To również miejsce i czas, gdzie konsumenci będą mogli spotkać się z producentami tak lubianych przez siebie marek, gdzie będą mogli porozmawiać, wymienić spostrzeżeniami, wyrazić wprost swoje opinie. To inspirujące wydarzenie, dzięki któremu nie tylko miło spędzimy dzień, ale i wyniesiemy coś więcej - jeszcze większą wiedzę na temat kosmetyków naturalnych.
Nie braknie więc atrakcji w postaci wykładów dotyczących zdrowia, warsztatów makijażu czy chociażby konkursów z nagrodami.


Głównymi punktami Ekocudów są wspomniane wyżej warsztaty makijażu kosmetykami naturalnymi. Ku mojej uciesze pojawią się dwie tak lubiane przeze mnie marki - Annabelle Minerals a także Lily Lolo. Do obu pałam sentymentem, ale o tym już wiecie.

Warsztaty Annabelle Minerals  odbędą się już po raz drugi. Pod bacznym okiem wykwalifikowanej osoby zostanie zaprezentowany makijaż przy użyciu firmowych produktów, a także zostaną wyjaśnione podstawowe zagadnienia dotyczące kosmetyków mineralnych. Kolejnym głównym elementem Targów Ekocuda będą warsztaty prowadzone przez Aromedę, czyli producenta polskich naturalnych kosmetyków NATURATIV . Tak jak napomknęłam również powyżej nie braknie angielskiej marki Lily Lolo , którą reprezentować podczas warsztatów będzie Katarzyna Pokonieczna.


Swoje produkty zaprezentuje ponad 80 marek kosmetycznych, których inspiracją stała się natura. Wśród wystawców znajdziemy zarówno polskich przedstawicieli jak i zagranicznych. Pojawią się również nowe i te mniej znane marki. Wstęp na Targi jest bezpłatny, natomiast jeśli jest ktoś zainteresowany uczestniczeniem w wykładach/warsztatach obowiązują wcześniejsze zapisy drogą mailową.

Wśród wystawców znajdziemy m.in.: Annabelle Minerals, Naturativ, Felicea, Sylveco, Biolaven, Ulola, Ministerstwo Dobrego Mydła, Ecocera, Novaya, Yope, Mokosh, Resibo, Enklare, Soap Deli, Lily Lolo, Bion i inni ( więcej wystawców znajdziecie tutaj )

Wszystkie informacje m.in. zapisy na wykłady/warsztaty znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora > Targi Ekocuda
Możecie również dołączyć do wydarzenia na Fb, aby na bieżąco dostawać informacje odnośnie Targów Ekocuda > dołącz
Lub obserwować Ekocuda na Instagramie, gdzie również są aktualizowane wszystkie informacje > Ekocuda IG


Co sądzicie o takich eventach? Mnie się idea bardzo podoba :)
Wybieracie się na Ekocuda?


Autorem zdjęć z ostatnich Targów jest Patrycja Toczyńska. Wszystkie fotografie zostały udostępnione za zgodą autorki. Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania ich na swoje potrzeby.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne