5/14/2017

&& I Wyjazdowe Spotkanie Świadomych Blogerek w Krakowie, czyli o Sukcesie Zrodzonym z Serca &&

"Kiedy mówimy boimy się, że nasze słowa nie będą usłyszane lub dobrze przyjęte. Jednak kiedy jesteśmy cicho to też się boimy. Dlatego właśnie lepiej jest mówić."
Myślę sobie właśnie, że ten cytat, ta myśl przelotna Audre Lorde idealnie wpasowała się w pewne spotkanie, które miało miejsce 28.04.17 w MILK Studio w Krakowie , a którego organizatorką była Izabela Kornet, dziewczyna burza, młoda, mocno stąpająca po ziemi, pewna swego, energetyzująca...i tą energią zarażająca ludzi wokoło.
To nie było zwykłe spotkanie jakich wiele, to było spotkanie w czasie którego mówiłyśmy. A cisza trwała tylko chwilę, kiedy trzeba było nabrać powietrza.


Zacznę od idei tych spotkań jakie miały początek w Bydgoszczy. Spotkania Świadomych Blogerek to innowacyjny pomysł Izy z bloga The Secret of Healing , pomysł przyjął się na tyle dobrze, że spotkania te mają miejsce co miesiąc, a dodatkowo zostały rozszerzone o kolejne poświęcone zaradnym, nowoczesnym kobietom idącym pewnie przez życie, czyli Spotkaniom Świadomych Kobiet. O tym co ważne dla nas, o marzeniach, ideach, jak iść przez życie dumnie, z głową podniesioną wysoko, ale nie zatracić się we własnych osiągnięciach, jak odnieść sukces i pozostać człowiekiem, który nadal szanuje, ma serce i wierzy? O prawdzie i błędach. O sobie samym. Ot, niby nic, a jednak jak wiele?
W Krakowie owe spotkanie miało miejsce pierwszy raz, dlatego też zostało nazwane I Wyjazdowym Spotkaniem Świadomych Blogerek. Dlaczego wyjazdowe? Ponieważ, aby spotkać się z nami Iza przyjechała właśnie z Bydgoszczy. Poświęciła nam swój czas, i po kilku godzinach byłyśmy pewne w 100%, że chcemy więcej, że chcemy jeszcze.
Patronatem spotkania była marka Id'eau - Woda może więcej , Laboratorium Vichy, a także Laboratorium La Roche-Posay którym serdecznie dziękujemy za udział.

ILE WE MNIE SIEBIE
Na spotkaniu było nas 7. Siedem różnych osobowości, siedem różnych spojrzeń na siebie, na otaczający nas świat. Siedem Kobiet, każda z inną pasją, z innymi ideami. A jednak dogadałyśmy się, a rozmów nie było końca. Ile we mnie siebie? Na takich spotkaniach, można się dowiedzieć wiele nie tylko o innych, ale i o sobie samym. Takie spotkania motywują, dają kopa do działania, dają nadzieję, że można rozwinąć skrzydła jeszcze bardziej, są inspiracją. Pozwalają otworzyć się na świat, na innych. Przełamać bariery. Wracając do domu byłam niczym tykająca bomba, którą rozsadzała energia, a moja wiedza jaką posiadałam do tej pory, nabrała innego wymiaru. Tak oto Rodzi się Sukces. W Sercu.


PEWNE NIEZWYKŁE OSOBISTOŚCI
Jak już wspomniałam wyżej, łącznie ze mną było nas siedem dziewczyn. I pomimo różnorodności tematycznej prowadzonych przez nas stron, całkiem świetnie poszło nam dogadanie się, poczynając od tematów rodzicielskich, poprzez podróże małe i duże, a kończąc na kosmetycznym świecie. Nie brakło refleksji, przemyśleń, wspomnień. Była kupa śmiechu i najważniejsze miło spędzone kilka godzin.


ADA GLOW.UP
Z Adą jako jedyną poznałam się wcześniej podczas spotkania Blogerek w Krakowie, jakie miało miejsce w lutym. Ada to chodząca indywidualność, która po kilku latach spędzonych na portalu urodowym, postawiła wszystko na jedną kartę i przeniosła się na swoje śmieci. Wesoła, wiecznie uśmiechnięta, strasznie pozytywna. Jej blog to kraina kosmetyczna wypełniona bardzo dobrymi tekstami.


PAULINA 5RAZONES
To Ci dopiero szatan w kobiecej skórze! Ta niepozornie wyglądająca kobieta o blond włosach, pod skorupką niewinności i delikatności pięknie ukrywa prawdziwy charakterek. Ale to dobrze, bo...Paulina to osoba mocno stąpająca po Ziemii, nie straszne jej pieluchy, rozwydrzone buźki dzieci i nachalne babcie pouczające jak ma wychowywać dzieci. Jeśli szukacie bloga parentingowego z nutą wesołości - trafiliście doskonale. Znajdziecie w nim codzienność przeplataną myślami.


SYLWIA MIĘTA W KAPELUSZU
Sylwia działa odurzająco, ale w końcu rozprawia w większości o ziołach, więc co się dziwić. Uosobienie spokoju, delikatności i ogrom kobiecości w ruchach dłoni, w tym jak mówi. Siedząc koło Sylwii nawet osoba z ADHD zacznie siedzieć spokojnie. Ma cudowną aurę ciszy wokół siebie. A tą ciszą zaraża. I dobrze, a dla mnie idealnie. Sylwia prześlij mi trochę tego spokoju listem poleconym :)


OLA WYCIECZKOWANKI
Drobna, odziana w ciemny blond włosy mała podróżniczka. Jej pasją jest odkrywanie nieznanych zakamarków okolic Krakowa, ale nie tylko. Jej blog to zaproszenie, na spacer, na mini wycieczkę, na poznanie tego co czasem nie odkryliśmy. Jak macie ochotę wybrać się więc do Tyńca, albo na szlag Jury Krakowsko-Częstochowskiej lećcie na bloga Oli, znajdziecie tam wskazówki co jest warte obejrzenia. Ja korzystam :)


WERONIKA MY SMALL BIG CREATION
Młoda, a jakże utalentowana Pani Fotograf z pomysłem na życie. Pasjonatka z duszą. Artystka co widać od razu, cicha, spokojna kobieta, patrząca z boku, w sekundzie łapiąca kadry. Wie czego chce, i życzę jej aby osiągnęła wytyczone cele. Jej blog wypełniony jest piękną fotografią, w której nie znajdziecie wymuskanych kłamstw. W jej kadrach jest prawda. Nieco surowa, ale prawda. I gdybym miała cokolwiek powiedzieć, powiedziałabym: "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie." Tak rzekł Ansel Adams i niech tak zostanie.


IZA THE SECRET OF HEALING
Gdyby nie Ona spotkania by nie było. Gdyby nie jej pasja nie pływałybyśmy w morzu rozmów przez kilka godzin. Gdyby nie Iza nie było by tego co jest dziś.
Organizacyjny mały chochlik, któremu nie schodzi z twarzy uśmiech. Gdybym miała opisać Izę jednym słowem, byłaby to RADOŚĆ. Ta dziewczyna ma jej ogromne pokłady. I tą też radością zaraża innych, niepoprawna optymistka, posiadająca serce i duszę. A tylko człowiek z sercem może osiągnąć czystą satysfakcję z celów jakie sobie wyznaczył. Bez zawiści, bez poklasku, pozostając sobą. Iza bezapelacyjnie jest taką właśnie osobą, a jej motto życia zgodnie z intuicją i pisanie prosto z serca jest najlepszym tego przykładem. Brawo Iza.


To wyjątkowy czas, kiedy można usiąść na tratwie własnych przemyśleń, i nie utonąć w morzu innych ludzi.
Każdej z Was osobno chciałam podziękować. To południe w krakowskim studio sprawiło, że wracając do domu podjęłam kilka decyzji, które czekały tylko na odpowiedni moment. Każda z Was, dzięki temu co opowiedziała, co zdradziła dała mi kopa, dała mi coś ulotnego, ale jakże ważnego. Iza Tobie również dziękuję za organizację tego spotkania, było ono początkiem czegoś nowego. Gdyby nie Ty ta historia nie wydarzyłaby się...
Dziękuję :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne