Witam serdecznie,
Mój blog poświęcam całkowicie poradom kosmetycznym, recenzją kosmetyków i opinią na ich temat, opartą na moich własnych doświadczeniach. Od lat interesowałam się tematyką kosmetyczną, co przyczyniło się w późniejszym czasie do wprowadzenia mojej wiedzy w życie. Jestem osobom dociekliwą i upartą, która nie poddaje się zbyt łatwo, nawet pomimo niepowodzeń. Moim zamysłem więc przy tworzeniu bloga była szczera opinia na temat danego produktu, aby mój czytelnik mógł poznać prawdę. Wszystkiego nauczyłam się sama, i wciąż doskonale się w tematyce czy to makijażu, czy manicure czy pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, jednakże kilkanaście lat sprawiło iż posiadłam wystarczającą wiedzę, aby poprowadzić bloga o tej tematyce.
Bloga prowadzę dla dziewczyn, kobiet takich jak ja - które wciąż szukają czegoś nowego, testują, a potem dzielą się opinią z innymi.
Do każdego postu podchodzę indywidualnie, staram się dopieścić każdy szczegół, zajmuję się również fotograficzną częścią bloga. Wkładam wiele pracy w posty, i wiele czasu, aby moi czytelnicy mieli jak najlepszy obraz danego produktu.
Dlatego też jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą opartą na szczerej opinii, która jak wiadomo nie zawsze może być przychylna, zapraszam Cie do kontaktu ze mną. Jestem otwarta na propozycje współpracy, organizacji konkursu na moim blogu, a także chętnie Cie zareklamuję jeśli tylko warunki umowy nie będą szkodzić mojej osobie, ani moim czytelnikom.  
Do tej pory zaufało mi kilka firm tj:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz jaki znajduję pod postami; staram się odpowiedzieć na każdy jak tylko mam chwilkę.
Jeśli jesteś tu po to aby dodać komentarz na zasadzie obs/za obs - niestety podziękuję.
Wkładam dużo pracy w bloga, w posty i w całokształt, dlatego chciałabym podziękować tym którzy zostają ze mną. To dla mnie bardzo ważne - bo to dzięki Wam blog wygląda tak jak teraz.

Copyright © 2017 rozmaitoscikosmetyczne